Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

Zahradní sedací soupravy a vnější design a moderní

Máte štěstí, že má krásnou zahradu nebo terasu? Pak nemůžete vzdát relaxační prostor vyhrazený pro vás a vaše hosty. Vyberte si klidný kout, příjemné a intimní, jen si představte, nábytek, který dělá to dokonce více rafinované svůj venkovní prostor. Projektant zahradní sedačka je „nutností“, který je nezbytný pro sledování chvíle odpočinku doma. Můžete si vybrat pohovku podle svého vkusu a svůj styl. Sedačky ve 2 nebo 3 místech, od klasického až po moderní, od ročníku na ‚průmyslové styl, ze země do Provence, z nichž každý bude mít možnost, aby se jedinečné vaše zahrada nebo terasa jeden.

Používané pro zahradní sedací soupravy materiály jsou mnozí .. nejvhodnější mimo pro ty, kteří chtějí používat přírodní materiály, vinobraní nebo klasické pohovky stylu jsou dřevěné zahradní.
Venkovní sedací soupravy Existuje mnoho druhů, speciálně upravené vzdorovat počasí a klimatické problémy. L ‚Iroko, druh afrického dřeva velmi vhodné venku za jeho odolnosti, teak, velmi vzácného dřeva pocházející z jižní a jihovýchodní Asii a je běžné v tropických a subtropických asijských lesů. Ratanu často vybrán, protože se jedná o odolný ještě propracovanější, kromě toho, že vodotěsný a lehký.

Pro ty, kteří mají rádi moderní styl je perfektní sofa železo nebo hliník, který změní vaši zahradu do útočiště pohádky. Pro tvar a barvu, že je všechno podle vašeho osobního vkusu .. tam bude více polštáře a gauč bude pohodlné!

Zde můžete najít nějaké řešení a preferované barvy, všechny výrobky uváděné v katalogu jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou výsledkem pečlivého výběru ze strany našich zaměstnanců.

Nezapomeňte, že pro jakékoliv pochybnosti jsme vám k dispozici. Bude nám potěšením, které vám pomohou vybrat pohovku venkovní moderní nebo klasický, která je pro vás to pravé! Objevte naši nabídku a koupit on-line z pohovky navrhnout zahradu svých snů!

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a soubory cookie