Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Zahradní Sedací Soupravy Italského Designu

Venkovní pohovky na terasu nebo do zahrady s moderním stylem nebo klasickým vintage designem vyrobeným z luxusních materiálů.

Zahradní sedací souprava je nutností, nezbytnou pro radost z chvíle odpočinku ve vaší domácnosti. Můžete si vybrat pohovku podle svého vkusu a svého stylu. 2 nebo 3 sedací pohovky, od klasických až po moderní, od vintage po průmyslový styl, od země po provensálský, každý z nich bude schopen učinit vaši zahradu nebo terasu jedinečnou.

Materiály použité pro zahradní pohovky jsou mnohé, nejvhodnější pro ty, kteří chtějí používat přírodní materiály, ve vintage nebo klasickém stylu jsou dřevěné zahradní pohovky.
Z venkovních pohovek je mnoho typů, speciálně upravených tak, aby vydržely špatné povětrnostní a klimatické problémy. Iroko, druh afrického dřeva velmi vhodný pro jeho odolnost vůči venkovním, týkovým, velmi vzácným dřevům původem z jihu a jihovýchodu Asie a je běžně součástí tropických a subtropických asijských lesů. Ratan je často vybrán proto, že je odolný materiál, ale zároveň vyhledávaný, stejně jako je vodotěsný a lehký.
Pro ty, kteří milují moderní styl, bude železná nebo hliníková pohovka dokonalá, přemění vaši zahradu na útočiště míru s pohádkovou atmosférou. Pro tvar a barvu je vše založené na vašem osobním vkusu a polštáře tam budou a více pohovka bude pohodlná!

S námi můžete najít jakékoliv řešení a barvu, kterou preferujete, všechny výrobky uvedené v katalogu jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a jsou výsledkem pečlivého výběru našich zaměstnanců.
Pamatujte, že pro jakékoli pochybnosti nás najdete. Bude nám potěšením vám pomoci vybrat si moderní nebo klasickou venkovní pohovku, která je pro vás to pravé! Objevte naše nabídky a nakupujte online zahradní pohovku moderního designu vašich snů!