Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Originální Kulaté Stoly Moderního Designu

Kulaté stoly moderního designu, pevné nebo roztažitelné, ze dřeva nebo skla a keramiky.

Jídelní stůl je bezpochyby princem vašeho domova. Důležitý nábytek, díky kterému bude vaše denní zóna v teple a pohodlí. Pokud jste kreativní lidé unavení z vidět stejné tvary obdélníkové nebo čtvercové a chcete vytvořit křivku ve vaší kuchyni nebo obývacím pokoji, pak je pro vás ideální část!

Kulaté stoly, které vám nabízíme, mají různé velikosti, jsou tu pevné stoly pro ty, kteří mají k dispozici trochu místa, a rozšiřitelné stoly pro ty, kteří potřebují praticky a rychle zvyšovat místa u stolu. Pokud jde o materiály, máme opravdu pro všechny chutě. Od mramoru ke křišťálu, od kaleného skla po dřevo pro vrcholy, od kovu po teakové dřevo pro základny.
Každý styl je zde zastoupen, modernost, kterou najdete v kolekci Bonaldo díky specialitám základen. Tyto tabulky se stanou vaším obývacím pokojem jedinečným a originálním. Klasický svět místo toho můžeme najít ve Viadurini Living Collection, s jeho liniemi upřímnými a půvabnými, aby vytvořily atmosféru starší atmosféry.

Přijďte objevovat a žít svou kreativitu prostřednictvím nejlepších návrhů kulatých stolů, které u vás doma dodají svěží a elegantní nádech. Vaši hosté budou zajati krásou, kterou tyto tabulky uvolnily. Opravdu zvou ke společenstvu a ke sdílení.