Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Bezorgservice op de vloer en montage beschikbaar in heel Tsjechië
  • 0
  • 0

pevná Console

Chcete vytvořit pohodlné a speciální koutek designové vybavení, které zdobí živé? Pak můžete nezapomeňte zahrnout elegantní konzoly pevnou konstrukci!

Doplňkem jeho schopnost revoluci vstup designu nebo stěnu, která je prázdná, ve velkém stylu. Zdobeny romantickou lampou a designu vrchol, bude konzola být fascinující doplňkem.

Mnoho pevná konstrukce konzole zkoumal v našem internetovém obchodě na exkluzivní řady Viadurini Living Collection.

Konzola ošumělý chic stylu, světlé dřevo s hladkými liniemi, váza z voňavých květů, dává ročník cítit jako doma. Zatímco konzole v Adamantx® využívá inovativní vlastnosti materiálu, s níž je vyrobena, hraje s křivky a podlahy vytvořit moderní atmosféru a exkluzivní. Konzola může být drsný povrch, ale také s lesklým lakem v různých barevných variantách.

K dispozici v našem internetovém obchodě také hliníkové konzoly a křišťálu pro roztokem průmyslové stylu, zatímco pro ty, kteří dávají přednost klasickým a elegantní řešení konzole Soave Signoretto ušlechtilého dřeva popel a smrk bude ideální volbou.

Objevte všechny naše návrhy a koupit konzole sady svých snů za zvýhodněné ceny!

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie