Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Francouzská Postel - Made in Italy

Francouzská postel s moderním dřevěným nebo tepaným železem pro ložnici vyrobenou v Itálii.

Francouzská postel, známá také jako postel královny, je oblíbeným produktem pro ty, kteří spí sami a nechtějí se vzdát komfortu a prostoru.
Velikost tohoto typu postele je obvykle mezi 110 a 125 cm a je také praktickým opatřením pro dětské pokoje nových domovů, které obvykle nemají velmi velké čtvercové záběry.

Na stránkách Viadurini.cz najdete širokou škálu francouzských lůžek s úložným prostorem, které optimalizují prostor, získávají velkou hruď pro ukládání prostěradel, přikrývek a povlečení, aniž by zabíraly drahocenný prostor ve skříni. Pokud hledáte něco konkrétnějšího, můžete dát své kreativitě prostor volbou kované železné francouzské postele, která je rafinovanější ve stylu nebo čalouněná látkou nebo eko-kůží pro ty, kteří dávají přednost modernímu a modernímu stylu.

Je také možné požádat o postele vyrobené na míru a další vlastní prvky. Chcete-li tak učinit, kontaktujte náš zákaznický servis ve vhodném formátu zahrnutém v datových listech produktu nebo napište e-mail na adresu na našem webu. Naši zaměstnanci budou schopni vytvořit osobní nabídku a odpovědět na vaše otázky.