Made in Italy

Postel a půl Square kované železné Gea, řemeslná excelence

 • Made in Italy
 • Kód: GEAP
Kč 18723,66 Kč 20804,04 -10%
Zobrazuje Dostupné Možnosti:
Dodací lhůty 5 týdnů
Vlastní Tuto položku lze přizpůsobit. Další informace: info@viadurini.cz
Postýlky na míru. Kontaktujte nás pro cenovou nabídku!
To může být v jakékoliv barvě. Příplatek za COLOR NEZAHRNOVANÉ vzorníku: 15%.


Poznámka: U vozidel s kontejneru (stupátka a čelem s kontejneru, čelo se zásobníkem) obsahuje rám postele; V ostatních verzích (s hlavou a pelesti boční proužky, hlava s Wall útoku, hlava s bedframe) postel net je vyloučena, je třeba zakoupit samostatně.

Kované železné postele, ručně vyráběné v Itálii.
Disponbile v následujících variantách:

- Hlava s stupačka a bandáží Side
K tváření železa postel ve variantě CM. 120 hlava s boční proužky stupátka To zahrnuje vložení sítě 120 x 190, který může být buď podporován nohama, bylo použito a spočívá na konstrukci postele. Tento druhý roztok se doporučuje společnost, která usnadňuje posouvání a čisticí operace. V každém případě, rozhodnutí o tom, jak se uplatnit v síti, může ‚být přijata přímo při montáži a je reverzibilní v tom, že konzolách jsou zahrnuty v zařízení posteli. Pokud tam byly nějaké zvláštní požadavky týkající se fyzické struktury, tato kombinace se sítěmi již mají nebo prostě estetiku, tento model, díky naší produktivitě řemeslník může být upraven do výšky, šířky a celkovou délkou.
- Hlava a stupačka s kontejnerem
K tváření železa postel ve variantě CM. 120 Hlava a nádoba se stupátko obsahuje lamelovým roštem, který může ‚pojmout matrace 120 x 195 cm. Síť, která má zvláštní zásobovací systém pevné matraci, která umožňuje, aby také připojit dlouhou cm matrace. 190. Pokud by existovala nějaká zvláštní požadavky spojené s estetikou, tento model, díky naší produktivitě řemeslníka lze měnit výšku. Kontejner je kompletně vyrobena z kovu a mohou být natřena na jakoukoliv barvu. Mít kovové nádoby poskytuje mnoho výhod naší postele, včetně robustnosti, snadné čištění a vyšší kapacitou. Nádoba je v každém případě v kombinaci s textilním bočního krytu. Tato verze s stupačka, například, je možné dosáhnout jen díky kovové konstrukci nádoby, odpovídá velmi příjemné, protože umožňuje spojit klasické rysy plného posteli s pohodlím využít úložný prostor.
- Hlava s útokem v Muro
K tváření železa postel ve variantě CM. 120 Hlava připojení pomocí WALL zahrnuje vložení síťového cm. 120, které mají být podporovány nohama. Pokud tam byly nějaké zvláštní požadavky týkající se fyzické struktury, tato kombinace se sítěmi již mají nebo prostě estetiku, tento model, díky naší produktivitě řemeslníka lze změnit na šířku a na výšku.
- Head s kontejnerem
K tváření železa postel ve variantě CM. 120 hlava se pouzdro obsahuje lamelovým roštem, který může ‚pojmout matrace 120 x 195 cm. Síť, která má zvláštní zásobovací systém pevné matraci, která umožňuje, aby také připojit dlouhou cm matrace. 190.In pokud tam byly nějaké zvláštní požadavky vztahující se k estetice, tento model, díky naší produktivitě řemeslníka lze měnit výšku. Kontejner je kompletně vyrobena z kovu a mohou být natřena na jakoukoliv barvu. Mít kovové nádoby poskytuje mnoho výhod naší postele, včetně robustnosti, snadné čištění a vyšší kapacitou. Nádoba je v každém případě v kombinaci s textilním záclonka
- Testováno rámu postele
K tváření železa postel ve variantě CM. 120 hlava s bedframe zahrnuje vložení sítě 120 x 190, který musí být aplikován na nosné konstrukci postele. Pokud tam byly nějaké zvláštní požadavky týkající se fyzické struktury, tato kombinace se sítěmi již mají nebo prostě estetiku, tento model, díky naší produktivitě řemeslník může být upraven do výšky, šířky a celkovou délkou.

Opatření
- čelo a stupačka s bočními pásy 129 x 205 x 130/82 cm
- čelo a podnožka se zásobníkem 129 x 217 x 130/82 cm
- testováno s připevnění na stěnu 129 x 5 x 130 cm
- testováno s kontejnerem 129 x 208 x 130 cm
- testovány rámu postele 129 x 198 x 130 cm
Viadurini nabízí cennou sbírku kované železné postele, vyrobený výhradně a zcela ručně pomocí vysoce kvalifikovaných řemeslníků. Odhodlání a nadšení z mistrů, zaručit kvalitu a řemeslnou autentitcità všech výrobků.
Na ruční výrobní fázi následuje průmyslově realizováno pomocí pískování, který čistí na železo ze zpracování strusky a olej používaný pro skladování, aby byl vhodný pro lakovací krok. V závěrečné fázi je zpět na ‚řemeslné skutečný, nebo antiquing a barevnou úpravu před konečným vaření produktu.
Dopřejte posteli opravdové dokonalosti provedené v Itálii!

Proč kupovat
 • Vynikající kvalita / cena poměr
 • ruční
 • výroba řemeslník
 • Designu a funkčnosti
 • odolný
 • Made in Italy
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro