Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Venkovní Stoly z Teakového Dřeva nebo Hliníku

Pevné zahradní stoly ze dřeva nebo hliníku vyrobené v Itálii: design nejlepších značek pro kvalitu, odolnost a materiál.

Máš na oběd či večeři vždycky spoustu přátel? Líbí se vám organizovat party ve vaší zahradě? Máte příliš malý venkovní a nevíte, jak jej vybavit? Zahradní stoly, které najdete v této kategorii, jsou ideální pro vás! Najdete zde velký výběr velikostí a formulářů, abyste vytvořili svůj nejlepší outdoor.

Pevné venkovní stoly, které vám ukážeme, se liší tvarem, velikostí a materiály. Vy, který miluje lehkost oceli spojenou s jádrem solide, model s obdélníkovým tvarem. 
Pokud však dáváte přednost syntetickému materiálu, máme pro vás stoly kolekce Vondom vyrobené z polyethylenu modelu bílé lakované, stůl se zaoblenými hranami nebo speciální stůl of Viadurini in the Garden vyrobené ze stejného materiálu jako ostatní dva ale ručně tkané.

Všechna vaše přání budou splněna! Nezapomeňte ani na ty, kteří preferují hig zahradní stoly k použití s moderními stoličkami. Objevte modely značky Vondom vyrobené z polypropylenu černé nebo bílé!
Na co čekáš? Je to perfektní okamžik, kdy můžete své zahradě představit krásný designový dotek!