Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Bezorgservice op de vloer en montage beschikbaar in heel Tsjechië
  • 0
  • 0

Venkovní stoly, z vysoce kvalitních materiálů

Pevné zahradní stoly ze dřeva nebo hliníku vyrobené v Itálii: design nejlepších značek pro kvalitu, odolnost a materiál.

Máš na oběd či večeři vždycky spoustu přátel? Líbí se vám organizovat party ve vaší zahradě? Máte příliš malý venkovní a nevíte, jak jej vybavit? Zahradní stoly, které najdete v této kategorii, jsou ideální pro vás! Najdete zde velký výběr velikostí a formulářů, abyste vytvořili svůj nejlepší outdoor.

Pevné venkovní stoly, které vám ukážeme, se liší tvarem, velikostí a materiály. Vy, který miluje lehkost oceli spojenou s jádrem solide, model Joint s obdélníkovým tvarem, vyrobený společností Coro novou značkou na našich webových stránkách. A pokud chcete dát elegantní dotek, můžete si vybrat stůl Radice Quadra s hliníkovými nohami a křišťálovým topem do inovativní kolekce Fast Outdoor Lifestyle.
Pokud však dáváte přednost syntetickému materiálu, máme pro vás stoly kolekce Vondom vyrobené z polyethylenu Faz modelu bílé lakované, stůl Ufo se zaoblenými hranami nebo speciální stůl Chad of Viadurini in the Garden vyrobené ze stejného materiálu jako ostatní dva ale ručně tkané.

Všechna vaše přání budou splněna! Nezapomeňte ani na ty, kteří preferují hig zahradní stoly k použití s moderními stoličkami. Objevte modely Spritz značky Vondom vyrobené z polypropylenu černé nebo bílé!
Na co čekáš? Je to perfektní okamžik, kdy můžete své zahradě představit krásný designový dotek!

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie