Navrhujte Radiátory a Krby na Bioethanol Vysoké Kvality

  • Hodnocení :
  • Průměrné Hodnocení : 5,0
385 Produkty
Stránka 1 z 17

Vytápění vašeho domu s radiátory pro úspory a design vše v Itálii.

V této sekci vytápění domů představuje Viadurini výrobky pro každou potřebu vytápění a zároveň vybavení interiéru.
Ano, protože je důležitá také estetická stránka. Ve skutečnosti najdete produkty, které kombinují energetickou účinnost, estetiku a kompaktnost, jako jsou vysoce výkonné vyhřívané radiátory výhradně na Viadurini a vyhřívané věšáky na ručníky od známé italské značky Scirocco.
Vedle těchto mimořádně účinných a funkčních produktů můžete najít také výrobky s primárně estetickou funkcí, jako jsou elektrické krby a bioethanolové krby, dostupné v mnoha různých typech: od malých rozměrů pro použití u stolu až po zapuštěné modely velmi podobné skutečným krbům k závěru s modely ze země snadno pohyblivé z jedné místnosti do druhé v domě.

Krby na bioethanol (nebo biokrby kvůli stručnosti) fungují spalováním paliva šetrného k životnímu prostředí, které nabízí příjemný estetický efekt. Chtěli jsme vám nabídnout v internetovém obchodě Viadurini nejlepší bioethanolové krby na trhu, abychom vám mohli nabídnout jednoduchý, ale skvělý nápad. Použitím tohoto typu krbu budete nejen schopni snadno vytápět váš domov, ale především budete mít moderní a designové příslušenství v plném respektování ekologické udržitelnosti. Žádné znečišťující emise, žádná zátěž kvůli zásobám dřeva, žádné problémy s instalací, protože je rychlé a bezpečné.

lternativou k bioethanolu jsou elektrické krby.
Ačkoli to může zdát divné těm, kteří nejsou s tímto typem produktu obeznámeni, většina elektrických krbů ve sbírce Viadurini Fire Design funguje na vodě.
Para ve skutečnosti s velkou realitou simuluje účinek plamenů a kouře, čímž vytváří efekt plamene tradičního krbu, ale bez nutnosti komína a udržování vysoké úrovně energetické účinnosti, která výrazně omezuje spotřebu.

V případě potřeby nás prosím kontaktujte, budeme reagovat v reálném čase, abychom vám pomohli v každém kroku procesu nákupu.
Email Newsletter
Newsletter