Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

Radiátory design a vysoká kvalita biocamini

Jak sloučit oteplování, udržitelnost, modernost a designu v jediném řešení?

V topném úseku pro dům, Viadurini představuje produkty pro každý požadavek vytápění a současně prostředí nábytkem. Ano, protože i estetický aspekt je důležitý. Najít faktů produkty, které kombinují energetickou účinnost, estetiku a kompaktnost Cordivari Stratos jako nová generace tepelných konstrukčních panelů a hlasovali pro návrh produktů, jako jsou radiátory a ručník ohřívačů se slevou značky.
Další extrémně efektivní a funkční výrobky, jako jsou kotle a ohřívače vody výrobky především estetickou funkci nalézt, jako jsou elektrické krby, bioetanol krby jsou k dispozici v mnoha typů: od malých rozměrů k použití na stole, až po zapuštěných vzory velmi podobný stěn v reálném komíny uzavřít s modely ze země snadno přemístit z jedné místnosti do druhé části domu.

Bioetanolu krby (nebo biocamini pro stručnost), při spalování velmi šetrné k životnímu prostředí paliva, který poskytuje příjemný estetický účinek. Chtěli jsme nabídnout v internetovém obchodě Viadurini nejlepší krby bioetanolu na trhu, který nabízí jednoduché, ale geniální nápad. Použití tohoto typu krbů nejen snadno vytápět svůj domov, ale většina bude mít moderní a designový doplněk při plném respektování udržitelnosti životního prostředí. Žádné škodlivé emise, žádný nepořádek kvůli dřeva zásob, žádný problém instalace jak dokáže být rychlá a bezpečná.

Ale velmi často klasické krby jsou komplikované instalaci a vyžadují speciální komín, se značnými problémy stavby. Vybírat místo krbem bioethanolu ušetří čas i peníze, protože budete ho snadno nainstalovat doma, se těší teplo krbu bez problémů znečištění. Ethanol je ve skutečnosti biologicky odbouratelná paliva, který produkuje velmi nízké emise oxidu uhelnatého, a tedy velmi omezené poškození zdraví nejen na člověka, ale také s ohledem na životní prostředí.

Krby bez komínu? Alternativou k bioetanolu jsou elektrické krby.
I když se to může zdát divné, ty obeznámeni s tímto typem produktů většiny elektrických krbů Hasičského Viadurini Collection pracuje s vodou (nebo vodní pára).
Pára s největší realismus ve skutečnosti napodobuje plameny a kouř efekt dává efekt plamene tradiční ohniště, ale aniž by bylo třeba komínu a udržení vysoké úrovně energetické účinnosti, že jen velmi omezené spotřeby.

Sekce vyhřívaným věšákem na ručníky radiátory nabízí nejlepší výrobků pro zařízení v Itálii, dobře známé značky po celém světě jako Cordivari designu a Irsap, jehož sbírky jsou navrženy slavných návrhářů.
Jsou to produkty pro milovníky designu domovů.

Volbou kamen, jako bio bioetanol schopni mít kus nábytku perfektní přivítat své hosty a relaxaci ve večerních hodinách s přáteli nebo rodinou. Nic lepšího, než krb, který ohřívá duši za chladných zimních nocí, viď?

Schopný vyzdobit v moderním obývacím pokoji, je určen pro ty, kteří jsou citliví na otázky týkající se problémů v oblasti životního prostředí, ale stále chtějí to nejlepší pro své domovy. Každý z nich je charakteristický svým moderním tvaru a designu a je schopen dokončit dekoraci živých shodný i se všemi ostatními doplňky. Pro případný požadavek, kontaktujte nás, budeme reagovat v reálném čase, aby vám pomohou na každém kroku procesu nákupu.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie