Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Zahradní Stoly Hliníkové - Vyrobeno v Itálii Design

Zahradní nebo terasové stoly - venkovní z hliníku pro luxusní zařízení: lehké, skládací a odolné.

Co je lepší v krásném jarním nebo letním dni pozvat své přátele na aperitiv ve vaší zahradě nebo na terase? Na našich webových stránkách najdete veškerý dokonalý venkovní nábytek, který vytvoří kouzelnou zahradu.
Pro ty, kteří milují doplněk funkčního a odolného nábytku, si mohou vybrat z mnoha modelů hliníkových venkovních stolů. Toto řešení je ideální, pokud potřebujete zabrat svůj vnější prostor, když je to potřeba. Tento stůl je lehký, skládací a snadno se pohybuje.
Tento materiál je odolný vůči nárazům a škrábancům, takže váš zahradní stůl zůstane po mnoho let v optimálních podmínkách, vždy připraven zkrášlit venkovní prostředí vašeho domu.

V této kategorii najdete mnoho modelů hliníkových stolů: konferenční stolky kulaté nebo čtvercové, ideály pro malý koutek relaxace. Stoly pro přivítání hosta na oběd nebo večeři při svíčkách. Pokud chcete elegantní dotek vybrat hliník v kombinaci nahoře ve sklenici kulatého tvaru.

Všechny výrobky, které máme v našem katalogu, jsou realizovány s kvalitními materiály a jsou výsledkem pozorného výběru zaměstnanců. Pamatujte, že pokud máte nějaké pochybnosti nebo chcete-li radu, jsme zcela k dispozici. Bude nám potěšením vám pomoci vybrat si z modelů a barev, které hliníkový zahradní stůl dokonale odrážejí vaši osobnost!