Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Nástěnná Svítidla - Made in Italy

Moderní, designové a vintage nástěnné lampy a nástěnná světla pro osvětlení vašeho domova.

Náš personál si vybral nejlepší nástěnné svítidlo pro každou místnost ve vaší domácnosti. Na trhu najdete mnoho různých typů, aplikace velkých i malých, s různými barvami a světelnými paprsky více či méně intenzivními. My ve Viadurini jsme se snažili uspokojit všechny potřeby.

V katalogu, který prezentujeme v našem internetovém obchodě, najdete mnoho nápadů a jedinečných a originálních návrhů, které vám poskytnou designové modely každé místnosti, z obývacího pokoje do ložnice. Všechny nástěnné svítidla, které najdete, jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a nabízeny k prodeji za skutečně výjimečné ceny.
Pro ty, kteří milují vintage styl, jsou mosazné nástěnné svítilny podepsané významnou italskou značkou Aldo Bernardi, nebo keramická nástěnná svítidla s přírodními dekoracemi, jako jsou květiny a listy. Pokud naopak dáváte přednost modernímu designu, který je ideální pro vás, jsou ocelové nástěnné lampy, lehké a jednoduché v řadě, nebo průmyslové lampy z keramiky a kovu, které lze upravit barevně.

V případě jakýchkoli dotazů nebo osobní nabídky můžete nás kontaktovat e-mailem, v příslušném chatu nebo telefonicky, naši pracovníci vám rádi zodpoví všechny vaše dotazy a pomohou vám při konečném výběru pomoci během celého nákupního procesu.