Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

Nástěnná Svítidla - Made in Italy

Tato sekce našich webových stránek je věnována nástěnná svítidla.
Náš personál si vybral nejlepší nástěnné svítidlo pro každou místnost ve vaší domácnosti. Na trhu najdete mnoho různých typů, aplikace velkých i malých, s různými barvami a světelnými paprsky více či méně intenzivními. My ve Viadurini jsme se snažili uspokojit všechny potřeby.

V katalogu, který prezentujeme v našem internetovém obchodě, najdete mnoho nápadů a jedinečných a originálních návrhů, které vám poskytnou designové modely každé místnosti, z obývacího pokoje do ložnice. Všechny nástěnné svítidla, které najdete, jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a nabízeny k prodeji za skutečně výjimečné ceny.
Pro ty, kteří milují vintage styl, jsou mosazné nástěnné svítilny podepsané významnou italskou značkou Aldo Bernardi, nebo keramická nástěnná svítidla s přírodními dekoracemi, jako jsou květiny a listy. Pokud naopak dáváte přednost modernímu designu, který je ideální pro vás, jsou ocelové nástěnné lampy, lehké a jednoduché v řadě, nebo průmyslové lampy z keramiky a kovu, které lze upravit barevně.

V případě jakýchkoli dotazů nebo osobní nabídky můžete nás kontaktovat e-mailem, v příslušném chatu nebo telefonicky, naši pracovníci vám rádi zodpoví všechny vaše dotazy a pomohou vám při konečném výběru pomoci během celého nákupního procesu.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie