Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

kamene umyvadla

Na Viadurini najdete širokou škálu umyvadel v kamenném podporu koupelně svého domu. k dispozici v různých formách modely: čtvercové, obdélníkové, oválné, kulaté a nově tvarovaný kus skládačky mohou být také použity vedle sebe díky možnosti vzájemného propletení.

S desítkami modelů podpory Umyvadla z přírodního kamene, mramoru, čedič, onyx, říční kámen, zkamenělého dřeva, nebo zkamenělá, kolekce Viadurini umožňuje vybavit každou koupelnového designu s požadovanou barvu od bílépo šedou a černou procházení pro všechny barevné odstíny kamene jsou k dispozici v přírodě.

Pánev - nesporným doplňkem každé koupelny - je první prvek, který dívat pády při vstupu do životního prostředí.

Kromě estetické straně je však třeba vzít v úvahu praktičnost pánve a přizpůsobit jej požadavkům na použití, která bude provedena.

Existují dva typy umyvadla:
  • monoblok, které by mohly mít mozků ke zdi nebo i volně instalovány ve středu místnosti
  • Patro: v takovém případě však musí být speciálně uvědomit, vodní systém

Bod k návrhu pro tento typ dřezu je důležité, protože umyvadlo je v plném pohledu a často je umístěno na poličce nebo na mobilní.
Umyvadla konstrukce sloupec bazaltu, mramoru a další jemné přírodní kameny jsou velmi elegantní a unikátní řešení pro stylové koupelny.

Ale skutečná revoluce a elegance designových umyvadel je, že přírodní kámen je jedinečný a výjimečný každou umyvadlo, vzhledem k nedokonalosti a na povrch každého kamene žíly. Za retro pokoj, vintage a dokonce i klasické kamenné umyvadlo je perfektní!

CIPI, Novello Koupelnový nábytek a koupelna Viadurini kolekce značky jsou protagonisté nepochybné vysokou design pro tuto kategorii.

Bude nám potěšením, které vám pomohou vybrat kamenné podporu umyvadlo, které je pro vás to pravé!
Objevte naši nabídku a koupit on-line správné řešení pro vás!