Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Luxusní Volně Stojící Vany

V této části našeho webu představujeme inovativní volně stojící vany. Design a trendy vana.
Ve skutečnosti stojí samostatně a nevyžaduje zapuštěnou montáž. Díky této speciální funkci zanechává dostatek prostoru pro kreativitu, protože může být umístěn tam, kde je upřednostňován; vedle krbu, v ložnici, uprostřed místnosti nebo poblíž francouzského okna s výhledem na nádherný panoramatický výhled.

V našem internetovém obchodě najdete svou volně stojící designovou vanu s klikatými a zaoblenými liniemi pro všestranný design, který je schopen dodat klasické i moderní prostředí nejlepších značek koupelnového nábytku.
Volně stojící vany jsou vyrobeny z Cristalplant; kompaktní materiál neošetřený barvami, složený z vysokého procenta minerálních plniv a nízkého procenta pryskyřice, díky které je povrch příjemný na dotek a odolný. Místo toho pro ty, kteří hledají ještě exkluzivnější produkt, řada Viadurini Design nabízí elegantní modely van na solid surface. Konstrukce je minimální a linie jsou čisté, perfektní pro obnovení nezbytnosti nastavení Zen.

Vyberte si volně stojící vanu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám, a pokud jste součástí fety lidí, kteří dávají přednost sprchám před relaxační vanou, navštivte naši sekci věnovanou sprchovým sloupům, aby byly vaše chvíle relaxace jedinečné.

Kliknutím sem můžete místo toho zvolit svůj osobní klepnutí.