Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

Volně stojící vany Luxury

Volně stojící vana se lázeň designové trendy. Je fakt, že stojí sám a nevyžaduje zapuštěnou montáž. Díky této speciální funkci, ponechává dostatek prostoru pro kreativitu, jak to může být umístěna kdekoliv se vám líbí; u krbu v ložnici, ve středu místnosti a nikoli do blízkosti okna, dveře s výhledem panoramatický výhled.

V našem internetovém obchodě si můžete najít svůj vlastní design nádrže Volně stojící klikaté čáry a zakulacené, s všestranným designem, který mohou poskytnout i klasické i moderní koupelnový nábytek z nejlepších značek; Novello a BBA.

Tanky freestandign podle BBA jsou vyrobeny z akrylátového dvojitou vrstvou: je akrylový je produkt široce používán při výrobě van a je široce rozšířen na trhu v průběhu posledních desetiletí. Její povrch, odolný, neporézní a snadno se čistí, představuje rovněž neproniknutelnou bariéru pro choroboplodné zárodky a bakterie.

Nádrže volně stojící od Novello místo je vytvořeno na Cristalplant; kompaktní materiál a natřené barvou, který se skládá z vysoké procento minerálních plniv a nízké procento pryskyřice, která činí povrch příjemný na dotek a odolný.

Pro ty, kteří hledají více exkluzivní produktové řady Viadurini design nabízí elegantní designové modely tanků Adamantx®. Design je minimalistické a čisté linie, dokonalé znovu jednoduchost zen prostředí.

Adamantx® je inovativní materiál, se kterým je možné realizovat jakýkoliv tvar a barvu vytvořit objekty a projekty z jedinečného designu. Jedná se o kompozitní materiál získaný zpracováním pěny pokryté speciální pryskyřice, která je revoluci ve světě designu.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a soubory cookie