Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Designové Vázy Luxusní Venkovní nebo Vnitřní Made in Italy

Dekorativní vázy s jedinečným a elegantním designem, ideální pro vnitřní nebo venkovní prostory.

Designové vázy navržené v naší kolekci jsou mnohem víc než pouhé držáky květin. Naše dekorativní vázy jsou skutečná umělecká díla s čistou nebo složitou linií, která hrají na geometrii nebo zaoblení tak, aby co nejlépe doplňovala vaše prostředí.
Vaše rostliny si zaslouží jen to nejlepší z designu. Vyberte si perfektní jeden pro doma nebo v kanceláři, budou rostliny děkuji.
Aby každé sazenice dobře rostly nebo aby se přizpůsobily květinovým kyticím, je výběr správných vázy zásadní a musí být vyhodnocen počínaje již přítomným nábytkem a nábytkem: uvnitř i venkuExistuje mnoho modelů váz, inspirovaných tolika různými styly: klasické, moderní, minimální nebo barokní , aby pojaly rostliny a květiny, ale nejen! I jako jednoduché ozdobné předměty . Důležité je, že dobře zapadají do kontextu, ve kterém se rozhodnete je vložit.
Buďte kreativní s různými designy: pro minimalistický a působivý efekt si vyberte vysoké vázy a moderní vázy s nepravděpodobnými tvary, nebo se rozhodněte pro klasické obdélníkové, kulaté nebo čtvercové.
  • Obdélníkové květináče: ideální pro balkon, díky jejich dlouhému a úzkému tvaru jsou obdélníkové květináče perfektní jako květináč nebo dokonce jako ozdoba chodby.
  • Vysoké vázy: jejich štíhlá postava zdobí, aniž by zabírala příliš mnoho místa. Ať už se jedná o vysoké vnitřní vázy nebo vysoké venkovní vázy, jsou velkolepé a fascinující.
  • Designové vázy: Díky svým neobvyklým tvarům mohou designové vázy změnit vzhled prostoru a poskytnout tak rafinovaný dotek.

Tipy pro údržbu: Péče o hrnce je jednoduchá. Chcete-li vyčistit skleněné a keramické vázy, můžete je namočit do teplé vody a neutrálního mýdla a jemně je otřít houbou. U plastových kelímků můžete použít roztok vody a bílého octa, který je užitečný pro odstraňování nečistot a vodního kamene.