100% Bezpečné Platby - Záruka na Produkt

Bezpečné platby 100%

Bezpečnost je prioritou pro viadurini, takže informace budou zašifrovány. Všechny platby budou zpracovány prostřednictvím zabezpečeného spojení server-server pomocí protokolu SSL (Secure Sockets Layer) s 128-bitovým šifrováním a protokol VeriSign.

Jaké jsou platební metody k dispozici?

Viadurini nabízí mnoho možností platby a umožňuje používat hlavní kreditní karty. Nabízíme vám možnost pohodlně platit s:
Kreditní karta
• Předplacená karta
• Bankovní převod
• PayPal

V případě platby kreditní kartou, budeme chtít mít po ruce na SecureCode kód zrychlit váš nákup.

E ‚lze zvolit způsob platby během procesu objednávky?

Musíte vybrat různé platby před nákupem. Platby provedené kreditní kartou budou potvrzeny oběma viadurini, jak vydavatelem karty za účelem ochrany bezpečnosti a prevence podvodů.
E ‚lze také zaplatit bankovním převodem nebo poskytnutí kopie potvrzení o převzetí do info@viadurini.cz nebo přes Paypal účtu.
Prosím, mějte na paměti, že můžete posílat zboží pouze po ověření skutečného přijetí peněz.

ZÁRUKA

Tyto výrobky zakoupené na Viadurini.it přijít s 24 měsíců záruka

Viadurini.it a / nebo partneři výrobci představovali, pokud jde o produkty nakoupené zákazníkem, mají právní záruky souladu s podmínkami stanovenými v článcích. 128 a násl. spotřebitelského kodexu dle čl. 6 obecných prodejních podmínek.
Práva této záruky bude kladen na místě, pokud tyto produkty byly použity správně, při respektování pokynů obsažených, a zamýšlené použití, na základě předložení faktury zákazníkem. Náklady spojené s návratem výrobků po dobu záruční efektu ponese viadurini.it a / nebo výrobců partnera.

Výrobku originalita záruce
Viadurini.it má velmi úzké vztahy s značek / projektanti / řemeslníků. Každý výrobek se vztahuje záruka, originální a velmi často se vyrábí výhradně jen pro naše zákazníky.

Tyto výrobky zakoupené na viadurini přijít se zárukou?
International Design srl Via del Pino 21, PSČ 47822 Santarcangelo di Romagna (RN) CF e PI: 04187360401. REA RN 329370, která je vlastníkem www.viadurini.cz webu. Garantujeme maximální serióznost a důvěryhodnost v podpoře nákupu, řízení objednávek a výnosů, pokud jde o dodací lhůty byly sděleny na místě. Pokud narazíte na nějaké nepředvídané události s námi, budete vždy upozorněni. Pro více informací o viadurini.it používá e-mailovou info@viadurini.cz.
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro