SLEVY AŽ 50%
zákaznický servis +39 0541.623760
Vozík
Domovská stránka > POBYT > Křesla > Skandinávský design křesla >

Křesla skandinávský design a Nordic styl by inovace

Upřesněte své hledání

Křeslo do dřeva, pryže a textilie, vintage design, moderní Fernande
Viadurini Collezione Living

Křeslo do dřeva, pryže a textilie, vintage design, moderní Fernande

Kč 12.287,30 Kč 15.365,59 -20%
Křeslo do dřeva, pryže a textilie, vintage design, moderní Fleur
Viadurini Collezione Living

Křeslo do dřeva, pryže a textilie, vintage design, moderní Fleur

Kč 12.287,30 Kč 15.365,59 -20%
Elegance a jednoduchost jsou slova, která nejlépe vystihují autentického židle skandinávský design postel a osobitý severský styl. Díky jejich základních a čistými liniemi, inspirovaný 50. let stylem bude skvělý způsob, jak co nejlépe využít prostor. Ergonomický a naprosto komfortní hotel udělí chvíle odpočinku, aby se číst knihy nebo sledovat televizi po dlouhém dni v práci.

Rozkládací pohovka v severském stylu, jistě, aby vaše bydlení ve stejném ročníku a rafinované. Severských designérů, často považované za „studené“ skutečně dávají přednost funkčnost a pohodlí s extrémním důrazem na detail. Účinek je zcela přirozené vzhledem k tomu, díky ‚použití světlých barev, které osvětlují a vybavit‘ prostředí. Místě v světlým nábytkem a pastelových barvách, s dřevěnými parketami, bude skandinávské pohovky, vyrobené z ušlechtilého dřeva nekonečných lesích břízy a borovice, vybavit váš obývací pokoj útulný jako Nordic chaty.

Můžete si vybrat křeslo ve stylu vintage s nastavitelným opěradlem pozicích 2-3, s područkami nebo bez. Skutečnou lahůdkou je, že designer postele křesla a konferenční stolek s lampou bezdrátové nabíjení baterie. Sedák a opěradlo z pohodlné matrace, které lze vyjmout a použít jako postel, tam bude určitě udělal litovat nákupu! Nohy a struktura může být vyrobena z oceli pro moderní nebo dřeva pro retro efekt.

Nezapomeňte, že pro jakékoliv pochybnosti jsme vám k dispozici. Bude nám potěšením, které vám pomohou zvolit předsedu skandinávského designu, který je pro vás to pravé!

Objevte naší nabídky a koupit on-line skandinávský pohovku svých snů!