Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Závěsné Osvětlení pro Osvětlení Domu - Made in Italy

Závěsné lampy pro designové osvětlení a moderní styl, vintage a omšelé elegance pro váš domov vyrobený v Itálii.

Závěsné osvětlení, kterým je tato kategorie věnována, jsou důležitým kusem nábytku, zejména pro obývací pokoj, kuchyň a ložnici.
Pokud máte velké prostory, nejlepší způsob, jak je vylepšit, je vybrat si, zda je doplníte velkým lustrem. K tomu jsou výtvory Adriani & Rossi, Viadurini Lighting nebo Selene prostě perfektní: lampy vyrobené v Itálii.

Závěsné lampy vyrobené z nejrůznějších tvarů: kulaté, obdélníkové, třešňové nebo válcové s více či méně velkým průměrem. Vaše každé přání bude splněno.
Široký výběr výrobků se netýká pouze tvarů, ale i použitých materiálů.
Pro ty, kteří mají dům zařízený v moderním stylu, mohou být závěsná světla z barevných a originálních tkání perfektní.
Pro ty, kteří milují sklo a jeho eleganci, najdete lustry v průhledném skle, abyste mohli navázat na vintage styl minulosti nebo skleněná přívěsek světla v podobě pěkných barevných balónků. Také zůstat v klasickém stylu nezapomeňte se podívat na železo a mosaz přívěsek světla, jednoduchý design s přírodní dekorace s listem dát dotek jemnosti na minimální styl.

Objevte celou kolekci v prodeji na našich internetových stránkách a pokud potřebujete další informace nebo vysvětlení, kontaktujte nás. Náš personál Vám rád zodpoví prostřednictvím našeho chatu, našich e-mailů nebo telefonicky, aby vám pomohl s nákupním procesem.