Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Bezorgservice op de vloer en montage beschikbaar in heel Tsjechië
  • 0
  • 0

Osvětlení - Shabby Chic Stropní Světla - Made in Italy

Shabby chic italský design stropní lampy na prodej online pro vaše výrobky vyrobené v Itálii doma.

Charakteristikou těchto myšlenek osvětlení je nepochybně vytříbený styl určený pro ty, kteří jsou orientováni na klasický stil, aniž by se vzdali designu, který sleduje trend.

Každé řešení v této části je pečlivě vybráno našimi pracovníky a vždy zajišťuje nejlepší kvalitu za přijatelné ceny. Shabby styl je reprezentován designem retrò a klasickými tvary kombinovanými s provensálskými dekoracemi a texturami.
Elegantní dotek do každého prostředí díky hříšným liniím a materiálům, které zvyšují eleganci a kouzlo. Charakteristickým rysem, který odlišuje jeho hodnotu, je bezpochyby vysoká kvalita výrobku společně s výrobkem v Itálii, což představuje záruku.

Vyberte si shabby stropní světlo, které nejlépe vyhovuje vašemu vkusu a stylu vašeho prostředí, mezi návrhy, které najdete v katalogu, které vytvářejí kouzelnou atmosféru. V případě jakýchkoli pochybností nebo cenové nabídky nás neváhejte kontaktovat. Náš personál vám rád poradí a pomůže při nákupu.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie