Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Rozkládací Zahradní Stoly Italského Designu

Rozkládací zahradní stoly pro luxus vyrobené v Itálii: moderní a vintage design pro váš venkovní povrch.

Léto přichází a přináší s sebou touhu organizovat spoustu krásných večeří s našimi přáteli v elegantní atmosféře naší zahrady nebo osvěžující happy hour na terase. Co vám ve vaší přírodě nemůže chybět? Praktický rozkládací zahradní stůl! Díky confortables listí na obou stranách nebo na extrahovatelné sufaces bude snadné a rychlé přidat sedadlo u stolu přivítat i nečekané hosty.

Materiály, které jsou více využívány k realizaci stolů s venkovními extensibles, jsou rozdílné, ale více se jedná o plasty, dřevo, hliník a železo. Pokud chcete vinobraní, klasiku nebo otrhaný šik efekt, nejlepší materiál, ale také nejcennější a elegantní je teakové dřevo. Je speciálně upraven pro venkovní použití, aby se časem zachovala jeho lesklost a kvalita. Podívejte se na rozšiřující stůl s hliníkovou konstrukcí a dřevěným přírodním týkem. Není to náhoda, že tyto stoly s dřevěným týkem patří mezi nejvíce odolné pro venkovní použití. Dalším příkladem je stůl s teakovými nohami a HPL top vhodná pro vnitřní i vnější použití.

Pro koho upřednostňuje praktičtější a lehčí řešení si můžete vybrat z většiny typů plastových nebo pryskyřičných prodlužovacích zahradních stolů. Tato volba bude po mnoho let neporušená a nepotřebuje zvláštní opatření. Konečně pro moderní efekt si můžete také vybrat rozšiřující stůl vyrobený z hliníku natřeného tvrzeným sklem.

Přijďte se podívat na naše nabídky a bezpečně zakoupit na našich webových stránkách rozšiřující zahradní stůl, který jste vždy snili!