Designové Postele - Ručně Vyráběné v Itálii

2 Produkty
Viadurini Night Design
Kč 98.132,71 Kč 115.450,41  - 15%
Viadurini Night Design
Kč 81.992,95 Kč 96.462,28  - 15%

Designová manželská postel s úložným prostorem nebo bez něj pro ložnici vyrobenou v Itálii.

V této části věnované designu manželských postelí navrhujeme manželská lůžka vyrobená z inovativních materiálů, jako je Solid Surface, ve kterých jsou futuristické formy protagonisty a manželská lůžka vyrobená z klasičtějšího materiálu, ale velmi cenným je tvrdé ořechové ořechy. Jednoduchý, ale nárazový design.

Pokud jde o postele vyrobené z solid surface, jedná se o luxusní doplněk s futuristickým, extravagantním, zvláštním a jedinečným designem!
Masivní povrch je inovativní materiál, pomocí kterého můžete vytvořit jakýkoli tvar, vytvářet objekty a projekty s jedinečným designem. Pokud jste zvědaví, podívejte se na Viadurini Design Collection a objevte další bytové doplňky vyrobené z tohoto materiálu.

Avantgarde a Luxury jsou modely vybrané pro jejich jedinečný design a kvalitu. Styl, který mrkne na sportovní vozy naší doby a snaží se zachytit to nejlepší z jejich futuristických linií a jejich jemné povrchové úpravy. Prvky najdete v čalouněné čelní desce z kůže nebo ve volitelném okraji stříbrné barvy nebo ve vybrané barvě vybrané zákazníkem. Povrchová úprava může být lesklá nebo matná.

Didimo a Alain na druhé straně, dvě manželská postel vyrobena s pevnou strukturou ořechu přizpůsobitelné v barvě, mezi přírodním ořechem nebo přírodní šedou.

Nezapomeňte, že pro jakékoli pochybnosti nebo další informace jsme vám k dispozici. Kontaktujte nás prostřednictvím naší e-mailové adresy, chatu na našich stránkách nebo zavoláním na naše pevné číslo nebo Whatsapp. Naši zaměstnanci vás rádi při nákupu designového nábytku následují a poskytnou všechny potřebné informace.
Email Newsletter
Newsletter
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 telefonních linek)
  • Pondělí až pátek 8: 30-17: 00
  • Via del pino 21 - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.cz
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Uvedené ceny jsou včetně DPH