Designové Postele - Ručně Vyráběné v Itálii

4 Produkty
Viadurini Night Design
Kč 98.403,35 Kč 123.004,25  - 20%
Viadurini Night Design
Kč 82.216,70 Kč 102.770,87  - 20%
Viadurini Night Design
Kč 708.118,97 Kč 885.148,58  - 20%
Viadurini Night Design
Kč 763.338,03 Kč 954.172,47  - 20%

Designová manželská postel s úložným prostorem nebo bez něj pro ložnici vyrobenou v Itálii.

V této části věnované designu manželských postelí navrhujeme manželská lůžka vyrobená z inovativních materiálů, jako je Solid Surface, ve kterých jsou futuristické formy protagonisty a manželská lůžka vyrobená z klasičtějšího materiálu, ale velmi cenným je tvrdé ořechové ořechy. Jednoduchý, ale nárazový design.

Pokud jde o postele vyrobené z solid surface, jedná se o luxusní doplněk s futuristickým, extravagantním, zvláštním a jedinečným designem!
Masivní povrch je inovativní materiál, pomocí kterého můžete vytvořit jakýkoli tvar, vytvářet objekty a projekty s jedinečným designem. Pokud jste zvědaví, podívejte se na Viadurini Design Collection a objevte další bytové doplňky vyrobené z tohoto materiálu.

Avantgarde a Luxury jsou modely vybrané pro jejich jedinečný design a kvalitu. Styl, který mrkne na sportovní vozy naší doby a snaží se zachytit to nejlepší z jejich futuristických linií a jejich jemné povrchové úpravy. Prvky najdete v čalouněné čelní desce z kůže nebo ve volitelném okraji stříbrné barvy nebo ve vybrané barvě vybrané zákazníkem. Povrchová úprava může být lesklá nebo matná.

Didimo a Alain na druhé straně, dvě manželská postel vyrobena s pevnou strukturou ořechu přizpůsobitelné v barvě, mezi přírodním ořechem nebo přírodní šedou.

Nezapomeňte, že pro jakékoli pochybnosti nebo další informace jsme vám k dispozici. Kontaktujte nás prostřednictvím naší e-mailové adresy, chatu na našich stránkách nebo zavoláním na naše pevné číslo nebo Whatsapp. Naši zaměstnanci vás rádi při nákupu designového nábytku následují a poskytnou všechny potřebné informace.
Email Newsletter
Newsletter