Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Bezorgservice op de vloer en montage beschikbaar in heel Tsjechië
  • 0
  • 0

Vitríny, poskytnout moderní dotek vaší denní oblasti

Vitríny ze dřeva a skla pro výstavy v retro nebo moderním designu, na zeď nebo na podlahu.

V této sekci Vám představujeme kus nábytku, který si většina z vás bezpochyby pamatuje v domech vašich prarodičů: moderní vitríny!

Od "Nagini", kde jsou protagonisty elegance a rafinovanost. Struktura z přírodního akátového dřeva a kovových nohou vyrobených způsobem, který obepíná celé okno. Pokud máte rádi dřevo, podívejte se také na "Zarafa" Grilli z dýhového dřeva a ebenové dýhy.
Pro ještě modernější verzi, ve které je protagonistický materiál hliník, vám ukážeme "Lorella". Ideální pro ty, kteří potřebují prezentaci, která zabírá málo místa, je k dispozici vertikální konstrukce s policemi pro zobrazení všech vašich objektů v bílé nebo černé verzi.

Konečně pro ty, kteří chtějí dát ještě okouzlující dotek svému domu nebo svému obchodu, prezentujeme "Aura" od Fiam Italia. Světelná vitrína vybavená LED světly, která přitáhnou oči všech lidí. Hliníkové povrchy se skládají ze tří skleněných polic osvětlených ledovými světly s barvami, které dáváte přednost, a dveřmi vybavenými zámkem pro ochranu citlivějších objektů.
Nenechte se odtrhnout od dokonalých moderních vitrín, aby váš dům byl moderní!

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie