Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Stoly a Židle - Italský Design pro Domov

Kuchyňské stoly a židle do obývacího pokoje pro domácí design v italském stylu: rozkládací stoly, konzole, stoličky a moderní židle.

Každý dům má dispozici a konformaci, která se liší od ostatních domů, o tom není pochyb. Od malých studií po velké vily se však každý dům vyznačuje přítomností ložnic, koupelen, obývacího pokoje a kuchyňského koutu.

V této části jsme vybrali a seskupili nejoriginálnější italské moderní stoly a židle pro kuchyně, jídelnu a obývací pokoj. Jsou to velmi speciální a barevné kusy nábytku vyrobené z vysoce kvalitních materiálů , jako je keramika, masivní dřevo, melamin, hliník, tvrzené sklo,vše dostupné za velmi přijatelné ceny. Díky inovativnímu designu a jasným barvám jsou tyto židle a stoly jedinečné. Když dokážete určit jejich optimální polohu, nebudou to žádné problémy: vaši hosté budou vždy ohromeni a také pobaveni originalitou, kterou jste se rozhodli vybavit váš domov . K dispozici jsou pevné stoly , rozkládací stoly , klasické židle a moderní židle , konzole a kuchyňské stoličky .

Dost monotónnosti a přísnosti i v našem domě potřebujete trochu stylu a náladu šílenství, abyste z domu udělali to nejpřátelštější a nejpohostinnější místo nejen pro hosty, ale především pro sebe. V případě jakýchkoli dotazů nebo informací o produktech nebo procesu nákupu jsme vám k dispozici, proto nás neváhejte kontaktovat . Výběr optimálních židlí a stolů do obývacího pokoje, dřeva nebo kovu, potažených imitací kůže nebo jiných prodyšnějších materiálů, je základní volbou pro vytvoření přívětivého prostředí v souladu s našimi vkusy a trendy.