Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Moderní a designový stěnu věšák

Vstup do domu je naše vizitka. Kabát designer stěna je ideální volbou pro prostředí, kde je každý prostor stanovená a udržovaná. Pohodlí budou moci dostat do domu a být schopen podporovat své sako a že z našich hostů na praktické věšák je k nezaplacení. Kabát stojany skutečnost, nezabírá místo a stal se dokonalý design nábytku pro jakýkoli styl.

V našem internetovém obchodě určitě najdete možnost, která vám vyhovuje. Věšák stravanganti a originální, ručně podle Antartidee například z formy a více jednotlivých předmětů; ústa, žárovka, kohoutek pro prostředí, které podporuje moderní abstraktní umění a surrealistickou design.
Zatímco milovníci přírody mohou najít krásné šaty ve tvaru motýlů, stromů či květin od Viadurini Decor s fascinujícími lakované tvarované struktury s chromovanými ozdobami v reliéfu.

Pro ty, kteří z důvodu nedostatku místa musí vybrat mezi moderním rámcem a věšák nabízíme řešení, které budete mít obojí v jednom kusu nábytku!
S Viadurini Collection Living čtverečních závěsy vyrobené z kovového rámu nebo z tepaného železa prolamované vytvořit dynamický výzdobu, na které můžete zavěsit šátky, kabáty, klobouky.

Sbizzarritevi sleduje každý řešení navrhované v našem internetovém obchodě a koupit Ramínka ze dřeva nebo z kovové stěny, klasické nebo moderní, ideální pro váš domov za zvýhodněné ceny!