Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

Elektrické provedení krby a nábytek

Na tom není nic krásnějšího, když prší a je zima, že jsou doma, sedí na gauči, četl knihu a užít si teplo krbu. Ale pokud nemáte tradiční ohniště doma z prostorových důvodů nebo proto, že komín chybí, pak se můžete rozhodnout pro praktické a moderní elektrický krb. Jeden trend v procesu úspěchu v posledních letech právě takzvané kouřové komíny bez as bio krby a elektrické krby. Zvlášť pokud máte rádi jemné výrobků pro zařízení, elektrické projekční krby jsou dobrou volbou pro dekoraci se stylem Vašeho bydlení.

Proč zvolit elektrický krb? Jednoduchá, protože je to pěkný výrobek, snadno ovladatelný, a ne špinavý, je minimální dopad na životní prostředí a extrémně nízkou spotřebou energie.
  Na rozdíl od biocamini, přivádí vhodným kapalným palivem rostlinným (bioethanolu), krmení elektrických krbů - jak název napovídá - je zcela elektrické.
Takže ne saze, žádný kouř v domě, není komín.

Zejména výběr elektrické krby, které jsou v prodeji na Viadurini využívá jedinečnou technologii, která umožňuje, aby voda ohně a kouře efekt neuvěřitelné realismu. Trojrozměrný efektu je dosaženo pomocí ultrazvuku, které umožňují vytvořit jemný proud vody, který osvětlené vytváří realistický efekt. Litrem vody můžete krmit ohně po dobu 12 hodin.

Díky výše uvedené technologie, spotřeba elektrické energie je velmi nízká: například průměrné náklady na estetickou operaci se rovná 4 centů za hodinu. Tato technologie je patentovaná na celém světě a je poskytován výhradně pro Itálii, které mají být integrovány do MaisonFire krby. A výsledek? Výrobky určené na poslední vyroben z vysoce kvalitních materiálů a italského designu.

Rostoucí úspěch elektrické krby přinesla významné nábytku návrhářům vytvářet nová krásnější a sofistikovanější modely, s fascinující tvary a jsou vhodné pro různé účely. Vznikla vestavěné krby stěnu nebo do skříně, stůl, podlahu. Pro ty, kteří mají velké vnitřní prostory byly vyvinuty četné modely elektrický krb se sníženou tloušťkou a malými rozměry. Některé z nich jsou také vybaveny výměnnými rámečky (oboustranný) a lze přizpůsobit podle svého vkusu.

Ti, kteří chtějí krb - ale neví, které doma ložnice místo - můžete se rozhodnout pro přenosné modely stolních, který vám umožní vytvořit příjemné prostředí kdekoliv chcete. Sloupec krb, nebo dokonce roh místo je vhodné pro ty, kteří jsou na velmi malém prostoru a už má stěny zdobí obrazy a nábytek.

Na Viadurini najdete mnoho modelů elektrické krby, které vás ohromí za ‚neuvěřitelné realismus‘ plamene, kouře a uhlíky. Na teplo okolního prostředí, stejně jako klasický krb, některé modely jsou vybaveny praxi nastavitelné funkce topného na jinou úroveň výkonu s praktickým dálkovým ovládáním dodávaného jako standard.

Jak již bylo popsáno v ‚trojrozměrný efekt To je realizováno pomocí ultrazvuku, které vytvářejí jemnou vodní mlhu pro vytvoření svítící tlačítko „plameny a kouř.“ To v kombinaci se dřevem a předstírat, s jasným a šumivých popela posteli, vyvolává dojem, která přesahuje všechna očekávání realismu v elektrickém požáru.

Překvapeni tím, že mnoho MaisonFire produktů a Viadurini Online požární kolekce: najít ten správný model pro Vás mezi mnoha elektrický designových krbů zapuštěných, stůl a podlahu.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie