Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Zahradní Doplňky - Italský Design

Vyrobeno v Itálii, zahradní doplňky, luxusní nápady: plovoucí tyče, dřevěné houpačky a houpací sítě.

Ve vaší zahradě si nemůžete nechat ujít ty zahradní doplňky, které přispívají k tomu, aby vaše venkovní prostory byly elegantní a jedinečné. Tyto objekty jsou nádechem třídy k dokončení vašeho zahradního koutu s obývacím pokojem nebo bazénem originálním způsobem.

Mezi nejrůznějšími návrhy v této kategorii najdete funkční plovoucí pruhy podepsané známou italskou značkou Trona z námořní ekokože určené pro ty, kteří rádi pořádají nádherné párty s přáteli. Pro ty, kteří milují zeleninu a rostliny, si nemohou nechat ujít světlé vázy s různými tvary a velikostmi od drahokamů až po nejklasičtější kulaté vázy. Objekt nejen funkční pro vaše rostliny, ale také moderní styl, který dodá vašim venkovním prostorům jedinečnou světlou atmosféru.
Ale nejen pro děti, nádherná dřevěná houpačka, kterou podepsal Talenti, nebo zábavná houpací se oddala relaxačnímu mexickému stylu.

Vzhledem k našemu pečlivému výběru výrobků je každý z nich vyroben z vysoce kvalitních materiálů vyrobených v Itálii, trvanlivých a praktických.
Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím příslušného chatu nebo naší e-mailové adresy, jsme Vám k dispozici, abychom vám pomohli při konečném nákupu zahradního příslušenství, které je pro Vás optimální.