Altán z epoxidového práškově lakovaného hliníku a kluzná látka - jesličky

  • Kód: MANGER
Kč 17.313,25 Kč 21.641,56 -20%
Materiál polyester potažený hliníkem a PVC
Dodací lhůty 10/15 pracovních dnů
Délka (cm) 300
Hloubka (cm) 300
Výška (cm) 225

Zahradní altán z hliníku a posuvný kryt z polyesteru potaženého PVC

Venkovní altán vyrobený s hliníkovou konstrukcí lakovanou matně šedými epoxidovými prášky a posuvným krytem z polyesteru potaženého PVC 180 g/m2. ecru barva.

Tento zahradní altán je mistrovským dílem současného designu navrženým pro ty , kteří milují spojení elegance s inovací . Díky své robustní hliníkové konstrukci nabízí tento altán nejen působivé vizuální ukotvení, ale také zajišťuje odolnost a dlouhou životnost . Střešní tkanina poskytuje oázu stínu, která je ideální pro ochranu před sluncem a vytváří relaxační prostředí pro užívání si venku.

Stahovací kryt umožňuje snadno nastavit množství světla a stínu a nabízí bezkonkurenční flexibilitu , aby vyhovovala jakékoli denní době. Ať už pořádáte letní oběd nebo hledáte večerní útočiště pro aperitiv, tento altán promění jakýkoli venkovní prostor na přívětivou a všestrannou venkovní místnost.

Tento altán je více než jen funkční prvek; je ústředním bodem stylu a komfortu , který zve k relaxaci a zábavě a povyšuje vaši zahradu na úroveň luxusu a praktičnosti .

Rozměry:
  • délka: 300 cm
  • hloubka: 300 cm
  • výška: 225 cm
  • Hliníkové tyče 80 x 80 mm
Kontaktujte nás pro další informace nebo cenovou nabídku pomocí formuláře " Požádat o informace ".
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter