Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
 • 0
 • 0

Stoly Moderní tvrdé keramiky a design

Italské jídelní a obývací stoly s italským designem.

V této části představujeme keramické jídelní stoly , důležitou inovaci ve světě obývacího a kuchyňského nábytku.
Důvody rostoucího úspěchu těchto tabulek jsou způsobeny několika faktory, jako jsou: čisté, moderní a zásadní linie, high-tech materiály, neustálé inovace a výzkum, vysoká odolnost proti náhodnému poškození.

Mezi našimi návrhy najdete modely stolů s „sklokeramikou" nahoře, ti, kteří mají 1 cm silnou skleněnou desku s 3 mm keramickou vrstvou nahoře. Konečným výsledkem je materiál, který nabízí velmi příjemný estetický efekt, rafinovaný, elegantní a extrémně odolný. omylem poškrábejte sklokeramickou desku, aby bylo možné stoly s těmito deskami bezpečně používat s horkými noži a hrnci bez rizika estetického poškození (na rozdíl od stolů se skleněnou a dřevěnou deskou).
Podrobnější zadání keramických materiálů vrchní části mají mnoho výhod: jsou velmi odolné (řezání, nárazy, otěru, poškrábání, chemickým látkám, UV paprskům a teplu), retardéry hoření a nepropustné pro oleje a odpuzovače olejů. Proto nevyžadují zvláštní péči ani ošetření a jsou snadno vyčistit.

Rámy a nohy stolů prodávaných společností Viadurini jsou obvykle vyrobeny ze dřeva, hliníku nebo oceli s obdélníkovou deskou.

Stoly s keramickými deskami:

Keramika je anorganický materiál . Jíl je extrémně pružný a měkký ve svém přirozeném stavu a po vypálení ztuhne. Jeho barva se mění podle oxidů chromoforů obsažených v jílech. Oxidy železa mohou být žluté, oranžové, červeně zbarvené, zatímco oxidy titanu mohou být bílé a žlutě zbarvené. V závěrečné fázi se keramika glazuje a zdobí.
Keramika je vhodná na výrobu kulatých stolů , zejména těch o průměru 120 cm, 160 cm a 180 cm, a zejména na výrobu vrchních dílů. Tento materiál se vyznačuje malou tloušťkou, dobrou odolností vůči čisticím prostředkům, chemikáliím a rozpouštědlům. Jediným produktem, který může poškodit keramiku, je kyselina fluorovodíková. Odolává také vlhkosti, teplotním šokům, poškrábání a oděru povrchu.
K dispozici jsou různé druhy keramiky, například porcelán a porcelánové kameniny, které jsou extrémně odolné proti odštípnutí. Tyto materiály se vyznačují nízkou pórovitostí a jsou nepropustné pro plyny a kapaliny.

Výhody keramiky:

 • Vysoká odolnost proti poškrábání, oděru a zlomení
 • Podporuje těžká břemena
 • Odolný proti nárazu
 • Elegantní a elegantní
 • Odolný.

Jak čistit keramické desky stolu:

Keramické stoly se snadno čistí, doporučujeme však použít neutrální a alkalické čisticí prostředky a hadřík z mikrovlákna. Opláchněte vodou a povrch osušte, aby se zabránilo tvorbě skvrn, které by mohly být způsobeny zbytky čisticích prostředků nebo tvrdou slanou vodou.

Stoly se sklokeramikou, superkeramikou, křišťálovou keramikou nebo laminátem:

Během několika posledních let se objevily odolné a inovativní materiály; jedním z nich je sklokeramika. Keramika nové generace se často označuje jako superkeramika, křišťálová keramika nebo lamino, jako italská značka, která ji vyrábí.
Tento materiál je vyroben z jedné horní vrstvy keramiky a spodní vrstvy skla, díky nimž je ještě odolnější a odolnější.
Materiál, který je výsledkem tohoto úspěšného spojení, je odpuzující olej / kapalinu / tuk, je odolný vůči teplu a kyselinám. Je odolný proti poškrábání, snadno se čistí, nekoroduje a je netoxický.
Tento materiál je vhodný pro výrobu kulatých stolů o průměru 120 cm, 160 cm, 180 cm nebo na zakázku. Jsou také vhodné pro rozkládací stoly o délce 120 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm nebo více.

Výhody sklokeramiky:

 • Elegantní a elegantní design
 • Nekonečné možnosti barev
 • Tepelně odolný, odolný proti poškrábání a odolný vůči změnám teploty
 • Odolný vůči korozivním látkám
 • Neabsorbuje oleje a kapaliny
 • Je nedeformovatelný (do 600-700 ° C)
 • Rozbitný a neporézní
 • Je silnější než sklo
 • Ekologické: snadno se recykluje

Jak čistit sklokeramiku, superkeramiku, křišťálovou keramiku nebo laminátovou desku:

Doporučujeme používat speciální prací prostředky nebo krémy. Naneste je měkkým hadříkem, nechejte pár minut reagovat, opláchněte a osušte jelenicí.
Pečlivě vyčistěte. Tento materiál je krásný, ale snadno poškrábatelný.