Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Stoly Moderní tvrdé keramiky a design

Keramické stoly - což v tomto případě moderních pevných tabulek s porcelánovou vrcholu - jsou jedním z trendů v posledních letech ve světě obchodu s nábytkem pro obývací pokoj, kuchyň. Důvody pro rostoucí úspěch těchto tabulek jsou způsobeny několika faktory, jako jsou: čisté linie, současných a esenciálních, high-tech materiálů, neustálé inovace a výzkumu, vysokou odolností proti náhodnému poškození.

Na rozdíl od tradičních modelů vyrobených například s Deruta keramiky (Umbrie městě známý pro výrobu umělecké keramiky) moderní keramické pevné stoly jsou ve skutečnosti high-tech, pokud můžeme říci, mluvit o stolu. Realizace pultech těchto tabulek zahrnuje použití high-tech keramických materiálů hlavních italských a evropských výrobců volat několika způsoby: sklo, keramika, Superceramica Cristalceramica, Laminam® atd

Například pro modely stolní deskou „sklokeramiky“ je obvykle definována jako ty, které se 1 cm tlusté skleněné desky s výše spolu s keramickou vrstvou 3 mm. Konečným výsledkem je materiál, který nabízí příjemné estetického efektu, rafinovaný a elegantní a velmi odolný. Střelba při teplotě 1200 ° C, je téměř nemožné, aby poškrábání polici sklokeramiky v náhodném způsobem, přičemž tabulky s těmito policemi bezpečně používány s noži, s teplotou varu hrnce, a to bez rizika kosmetické poškození (na rozdíl od tabulky s skleněné police a dřeva ).
Zadání podrobněji keramické materiály polic mají řadu výhod: jsou velmi odolné (smykové, nárazu, oděru, škrábance, chemikálie, UV záření a tepla), nehořlavé a nepropustná pro tuky a repelent proti olejům. Je proto vyžaduje zvláštní pozornost nebo léčbu a jsou snadno čistitelné.

Kromě tzv sklokeramiky (která vyplývá ze spojení dvou vrstev skla a keramiky), obecně většinu keramických tabulek dostupných na trhu mají police se skládá z vrstvy o tloušťce 3 mm tlustého keramického materiálu o, spojený s podkladová vrstva ze skla, křišťálu nebo MDF s proměnlivou tloušťkou (od 1 do 3 cm).

Rámy a nohy stolů prodávaných Viadurini jsou obvykle vyrobeny ze dřeva, s obdélníkovým policí hliník nebo ocel.