Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Nástěnné Hodiny Velké a Malé Moderní, Vintage a Vyrobené v Itálii Designu

Nástěnné hodiny ideální pro jakékoli domácí a kancelářské prostředí a styl

V této sekci se můžete ponořit do širokého výběru nástěnných hodin jakéhokoli tvaru a stylu:
  • Lepicí nástěnné hodiny : Jednotlivé komponenty můžete snadno aplikovat podle přiložených pokynů.
  • Velké nástěnné hodiny : pokud máte vysoké stropy nebo chcete dát holé zdi osobnost.
  • Čtvercové nástěnné hodiny , reinterpretace klasiky.
  • Kulaté nebo oválné nástěnné hodiny , můžeme vás ohromit kreacemi, které jste nikdy neviděli.
  • Designové nástěnné hodiny , modely s větší osobností.
  • Moderní nástěnné hodiny , nejvíce geometrické tvary a nejmodernější materiály.
  • Vintage nástěnné hodiny , s klasickými a známými liniemi, pro styl, který není nikdy banální a na místě.
Od tradičního kulatého tvaru, přes zkosené čtverce, od rozmarného po klasický design: svět hodin visících na zdi je opravdu neomezený. Velké množství návrhů vám umožní vymyslet různé hodiny pro každou místnost: na druhé straně, každý prostor v domě potřebuje své vlastní hodiny, od kuchyně do obývacího pokoje, od koupelny po domácí kancelář a dokonce i v společnost, ve které pracujete, kde je důležitý čas.

Také z barevného pohledu máte otevřené pole: od klasických modelů v černé nebo bílé barvě, na více barevné ty, nebo snápadité kombinace, od rafinovaného zlata k zelené a mědi. Nástěnné hodiny mohou také působit jako kontrastní prvek, čímž zvyšují vitalitu místnosti.

Červené nástěnné hodiny pro elegantní obývací pokoje, barva dřeva pro interiéry se silnou přírodní inspirací nebo v mramoru, které vštípí nádech luxusu: vybrat nejvhodnější model , nechte se vést podle vašeho vkusu a stylu prostorů.

Do každé místnosti vlastní hodiny

K dispozici jsou nástěnné hodiny určené pro zařízení ložnice, které jsou absolutně tichý a malý ve velikosti, s teplými barvami.
T
he nástěnné hodiny pro moderní kuchyni, zde můžeme najít nekonečné modely a barvy jistě ty s velkými čísly a okamžité čtení jsou uvedeny ve stylizované číselníky a jasně definované a moderními liniemi a velmi pestrá, jestli je to spíše o kuchyni B & B, nástěnné hodiny ve tvaru kávové konvice a šálek  je perfektní. Pokud jde o nástěnné hodiny do obývacího pokoje, můžete si zde vybrat prostor a vybrat si produkt velké velikostikterá zdobí velkou zeď a používá zvláštní tvary a barvy, skutečná umělecká díla jsou ta, která jsou vyrobena na plátně: hodiny na hodiny, které umožňují zvolit až 3 časová pásma, proto jsou ideální pro kancelářské nebo studiové instalace.