Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Dekorativní Zrcadla a Stojací Zrcadlopro Koupelnu nebo Obývací Pokoj - Vyrobené v Itálii

Dekorativní nástěnná zrcadla a zrcadlo moderního, vintage a barokního designu vyrobené v Itálii.

Mezi doplňky, které dokážou vytvořit dokonalejší prostředí, vynikají dekorativní zrcadla. Vybavení vašeho domova ve skutečnosti znamená přenos vaší vlastní osobnosti do každého prostoru a zdůraznění charakteristik každé jednotlivé místnosti. Chcete-li to provést, musíte se řídit dvěma faktory: vášní a stylem, a je nutné vyhodnotit každé příslušenství, abyste vytvořili rovnováhu mezi nábytkovým příslušenstvím. Zdobení dekorativním zrcadlem znamená zvýšení jasu prostoru, do kterého je vloženo: nezbytné v koupelně a ložnici, stává se čistým prvkem dekorace v jídelně nebo ve vchodu nad konzolí nebo prádelníkem.

Náš tým vybral to nejlepší z italského designu, aby stylově zdobil stěny vašeho domova.

Vyberte si z jednoho zrcadla v klasickém oválném nebo pravoúhlém tvaru ve stylu vintage, abyste svým stěnám dodali dotek světla. Zlato a stříbro dodá vaší místnosti nádech, díky čemuž je elegantní a plný kouzla.
Pro ty, kteří milují moderní styl a originalitu, máme zrcátka s původními tvary s nápisem nebo ve tvaru víly, aby naši zákazníci mohli ponechat volný prostor fantazii. Květiny a tao symbol se slonovinou a bambusovým povrchem jsou jen některé z příkladů zrcadel, která nabízíme.

Každý navrhovaný článek, každé zrcadlo, které najdete v katalogu, má příběh, který se může stát vaším, aby se z vašeho domova stalo příjemné a příjemné prostředí pro vás a vaše hosty. Viadurini zachází s nejlepšími zrcadly designu s našimi exkluzivními kolekcemi Viadurini Decor a Viadurini Living.

V případě pochybností nebo pro více informací nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím našeho chatu, naší e-mailové adresy nebo nám zavolejte na telefonní číslo na webových stránkách.