Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
 • 0
 • 0

Rozkládací stoly s keramickou polici

Rozkládací stoly s keramickou policí pro design kuchyně a jídelny vyrobené v Itálii

Keramické stoly  se staly jedním z posledních trendů v oblasti designového vybavení, zejména do kuchyně a do jídelny.
Jejich rostoucí úspěch je způsoben několika faktory: čistými a moderními liniemi, špičkovými technologiemi a neustálým výzkumem inovací.
Za zmínku stojí mnoho výhod keramiky: je vysoce odolný vůči ohni, řezným ranám, nárazům, poškrábání a oděru, je také odolný vůči chemickým látkám, teplu a UV záření. Navíc je odolný vůči olejům a tukům. Nevyžaduje zvláštní péči a snadno se čistí.

Většina keramických stolůdostupné na trhu se skládají z keramických desek o tloušťce 3 mm připevněných k podkladové vrstvě skla , křišťálu nebo MDF (různé tloušťky 1-3 cm). Nohy a rám stolu jsou obecně vyrobeny ze dřeva, hliníku nebo oceli.
Její hlavní výrobci používají specifickou terminologii k označení materiálů desek, jako je sklokeramika, superkeramika, křišťálová keramika, laminam® a mnoho dalších.
Například sklokeramika je vzácný materiál, který se skládá z 1 cm silné skleněné desky a 3 mmkeramická vrstva. Při vaření na 1 200 ° C je nemožné poškrábat sklokeramickou desku.

Stoly s keramickými deskami:

Keramika je anorganický materiál. Jíl je extrémně pružný a měkký ve svém přirozeném stavu a po vypálení ztuhne. Jeho barva se mění podle oxidů chromoforů obsažených v jílech. Oxidy železa mohou být žluté, oranžové, červeně zbarvené, zatímco oxidy titanu mohou být bílé a žlutě zbarvené. V závěrečné fázi je keramika glazována a zdobena.
Keramika je vhodná k výrobě kulatých stolů, zejména stolů o průměru 120 cm, 160 cm a 180 cm, a zejména k výrobě desek. Tento materiál se vyznačuje malou tloušťkou, dobrou odolností vůči čisticím prostředkům, chemikáliím a rozpouštědlům. Jediným produktem, který může poškodit keramiku, je kyselina fluorovodíková. Odolává také vlhkosti, teplotním šokům, poškrábání a oděru povrchu.
K dispozici jsou různé druhy keramiky, například porcelán a porcelánové kameniny, které jsou extrémně odolné proti odštípnutí. Tyto materiály se vyznačují nízkou pórovitostí a jsou nepropustné pro plyny a kapaliny.

Výhody keramiky:

 • Vysoká odolnost proti poškrábání, oděru a zlomení
 • Podporuje těžká břemena
 • Odolný proti nárazu
 • Elegantní a elegantní
 • Odolný.

Jak čistit keramické desky stolu:

Keramické stoly se snadno čistí, ale doporučujeme používat neutrální a alkalické čisticí prostředky a hadřík z mikrovlákna. Opláchněte vodou a povrch osušte, aby se zabránilo tvorbě skvrn, které by mohly být způsobeny zbytky čisticích prostředků nebo tvrdou slanou vodou.

Stoly se sklokeramikou, superkeramikou, křišťálovou keramikou nebo laminátem:

Během několika posledních let se objevily odolné a inovativní materiály; jedním z nich je sklokeramika. Keramika nové generace se často označuje jako superkeramika, křišťálová keramika nebo lamino, jako italská značka, která ji vyrábí.
Tento materiál je vyroben z jedné horní vrstvy keramiky a spodní vrstvy skla, díky nimž je ještě odolnější a odolnější.
Materiál, který je výsledkem tohoto úspěšného spojení, je odpuzující olej / kapalinu / tuk, je odolný vůči teplu a kyselinám. Je odolný proti poškrábání, snadno se čistí, nekoroduje a je netoxický.
Tento materiál je vhodný pro výrobu kulatých stolů o průměru 120 cm, 160 cm, 180 cm nebo na zakázku. Jsou také vhodné pro rozkládací stoly o délce 120 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm nebo více.

Výhody sklokeramiky:

 • Elegantní a elegantní design
 • Nekonečné možnosti barev
 • Tepelně odolný, odolný proti poškrábání a odolný vůči teplotním výkyvům
 • Odolný vůči korozivním látkám
 • Neabsorbuje oleje a kapaliny
 • Je nedeformovatelný (do 600-700 ° C)
 • Rozbitný a neporézní
 • Je silnější než sklo
 • Ekologické: snadno se recykluje

Jak čistit sklokeramiku, superkeramiku, křišťálovou keramiku nebo laminátovou desku:

Doporučujeme používat speciální prací prostředky nebo krémy. Naneste je měkkým hadříkem, nechejte pár minut reagovat, opláchněte a osušte jelenicí.
Pečlivě vyčistěte. Tento materiál je krásný, ale snadno poškrábatelný.