Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Rozkládací stoly s keramickou polici

Keramické police se těší úspěchu v mnoha oblastech vybavení: z tabulek, v horní části kuchyně, barové pulty, s nábytkem marnost desky.

Zejména stoly s porcelánovou vrcholu je jeden z nových trendů ‚designu nábytkářském průmyslu pro kuchyně a jídelny.

Důvody pro rostoucí úspěch těchto tabulek jsou způsobeny několika faktory, jako jsou: čistých a moderních linií, technologie, neustálých inovací a výzkumu.

Keramická skutečnost má mnoho výhod: je to velmi odolný materiál (ve smyku, nárazu, oděru, škrábance, chemikálie, UV záření a tepla), zpomalovač hoření, a je také nepropustná pro tuky a repelent proti olejům. To nevyžaduje žádnou zvláštní péči a snadno se čistí.

Většina keramické stoly jsou k dispozici na trhu, mají police se skládá z vrstvy keramické tloušťkou materiálu o tloušťce 3 mm, přibližně, připojené k podkladové vrstvě ze skla, křišťálu nebo MDF s proměnlivou tloušťkou (od 1 do 3 cm). Rámy a nohy tabulkách jsou obvykle vyrobeny ze dřeva, hliníku nebo oceli.

Hlavními producenty keramických tabulek používat různé terminologie k označení keramické materiály používané pro polici: sklokeramiky, Superceramica, Cristalceramica, Laminam® atd.

Sklo-keramický například je cenný materiál sestávající z tlusté skleněné desky 1 cm a vrstva 3 mm z keramiky, z materiálu, který nabízí příjemné estetický efekt, sofistikované a elegantní. Palba při teplotě 1200 ° C, je to téměř nemožné poškrábat polici deska omylem. Potom můžete použít nad maximálním Tranquility noži a také umístěn na vrcholu bodu varu hrnce, bez rizika zničí ji.

Na Viadurini nabízíme výběr z výsuvných stolů s policí a rozšíření v keramice.

Dostupné velikostí se liší od 140 do 200 cm, s rozšířením o od 40 do 50 cm.