Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Dřevěné Zahradní Stoly - Moderní Luxusní Design

Zahradní stoly z teakového nebo masivního dřeva pro luxus domu a vašeho exteriéru nebo balkonu.

Sen letní sezóny definovaný dny a okamžiky relaxace strávený nejen na moři nebo na dovolené, ale také v naší zahradě, bude dosažen. Chcete-li se podělit o venkovní prostor s rodinou nebo přáteli, uspořádat příjemnou snídani, čerstvé šťastné hodiny nebo chutné grilování potřebuje přítomnost pohodlných prvků nábytku: dřevěné zahradní stoly z týkového dřeva jsou perfektní volbou pro úspěšné akce!

Viadurini navrhuje nejlepší venkovní stoly z týkového dřeva. Teak je asijské dřevo nejcennější, které nabízí bezpečnost výrobku vyrobeného s dřevěnými odolnostmi vůči vlhkosti, slanosti a atmosférickým změnám. Deskový stůl pro venkovní použití zajišťuje nejen funkční vlastnosti, ale také estetická a designová řešení, která splňují všechny požadavky. Kromě teaku máme některé modely z akátového dřeva nebo mahagonové dřevo dispozici kulatý a obdélníkový pro ty, kteří nechtějí udržet stůl vždy ve venkovním prostředí, ale v zimě.

Nemůžete si vybrat? Zde pro vás některé nápady: zahradní stoly z teak v různých velikostech s obdélníkovým tvarem jsou ideální pro intimní večeři nebo velkou párty. Ukážeme vám u stolu kde teak je dodáván s mramorem a modelem ve kterém se teak spojující hliník.
 
Pro koho chcete mít nejmodernější stůl, si může vybrat výběr kulatého stolu. Podívejte se na model Real Table kolekce Viaduriniin the Garden, velký stůl se základnou v harwood a vrchol v teak až 8/10 lidí ideální jíst venku s mnoha přáteli. Zvláštní částí stolu je centrální otočná rovina (stanice s jídelními vozy), která umožňuje vzít všechny palety bez postavení.