Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Ergonomické Barové a Kuchyňské Stoličky s Moderním Designem, Stylem a Kvalitou

Skládací a ergonomická kuchyňská nebo barová stolička pro pohodlné prostředí designu Made in Italy.

Tato část našeho webu je věnována kuchyňským barovým stoličkám. Ideální nábytek jak pro vaši kuchyni, tak pro ty, kteří mají kontraktový projekt, jako je bar nebo hospoda.
Vysoké stoličky odlišné tvarem, zády, barvou a použitým materiálem byly vybrány s ohledem na to nejlepší z italského designu.

Mezi naše návrhy nabízíme designové kuchyňské stoličky: ergonomické nebo skládací pro ty, kteří potřebují prostor.
Ale také různé materiály vybrané podle stylu: klasické nebo vintage pro dřevěné stoličky, moderní a alternativní design pro kožené nebo čalouněné stoličky.
Jako vždy je nabízíme za neuvěřitelné ceny. Rychle procházejte vybrané položky a vyberte ty, které jsou pro vás nejvhodnější. Vždy kladte velký důraz na výšku stoličky ve srovnání s výškou pracovní desky. Je zřejmé, že pokud jsou příliš vysoké, nebude dostatek místa pro nohy, a pokud jsou příliš nízké, nebude plně pokrývat jejich funkci stolice. Pokud si nejste jisti opatřeními, nebojte se, mohli byste uvažovat o modelech vybavených mechanismem pro nastavení výšky, aby se každý mohl spontánně rozhodnout o nejpohodlnější poloze.

Objevte celou sbírku a v případě pomoci nás vždy najdete na naší e-mailové adrese, na našem telefonním čísle nebo v přímém chatu. Neváhejte nás kontaktovat, naši zaměstnanci vám rádi pomohou během procesu nákupu.