Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

designové radiátory pro koupelny a obývací pokoj

Na Viadurini najdete vyhřívané věšáky na ručníky a vyhřívané věšáky na ručníky moderního designu koupelna, obývací pokoj, kuchyň, sklep a ložnice za nejlepší ceny on-line.

Existují desítky modelů a designových radiátorů trubkový nábytek či pokrmy přímý nebo zakřivený tvar v bílé nebo chromované, nerezové oceli, hliníku a vlastní i ve vlastních barvách v různých rozměrů a velikostí, s nastavitelnou rozvorem tak, aby se využít stávající otvory starého radiátoru nebo ručníkem.

Ať už je to elektrický radiátor nebo hydraulický nebo smíšený provoz (oba elektrické a hydraulické) najdeme nejlepší značky, jako je Ercos, Scirocco , Metalform , Irsap , Ponsi a Viadurini designových radiátorů se slevou až 70%, vše v centrálním skladu.

Designové radiátory, které jsou na viadurini.it jsou navrženy z nejlepších světových designérů.

Ručník ohřívače a elektrické radiátory, které jsou na viadurini jsou úspory energií

Chladič bílý design je často používán ve velkých prostředí pro zvýšení jejich výkonu. Chromový designový věšák na ručníky je vyroben s externím galvanické chromování léčbě nezbytné pro zajištění dobrého kalorickou hodnotu. Opatření našich vyhřívané věšáky na ručníky jsou v mm: jsem mohl ověřit vzdálenost radiátoru v rozbalovací nabídce produktu.

Například, chcete-li rozteč 40cm chladič, stránka produktu najdete opatření v mm (např. 400 mm).

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie