Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Židle pro Jídelnu a Kuchyň Moderní, Vintage a Klasický Design

Židle do jídelny a kuchyně nejlepších italských značek pro tento styl: vintage, klasický, ošuntělý a moderní.

Protagonistický nábytek spolu s jídelní stoly, aby vaše kuchyně nebo obývací pokoj útulný.
Návrhy je mnoho, aby uspokojily všechny vaše chutě, je důležité, aby židle byla v dokonalé harmonii se stolem, který chcete vyzdobit váš obývací pokoj.

Abychom vám pomohli s výzkumem, rozdělili jsme naše návrhy do tří podkategorií. Prvním je klasický design židlí pro ty, kteří milují vintage styl, nebo pro ty, kteří chtějí dát své jídelně rustikální nádech dřeva a slámy.
Druhou kategorií jsou moderní židle pro ty, kteří milují design, barvu a nebojí se vybírat si pro svůj nábytek inovativní materiály. Čalouněná židle potažená látkou nebo ekologickou kůží na dřevěném rámu, která dodá vašemu obytnému prostoru elegantní a originální nádech.
Třetí místo toho spojuje vintage jídelní židle. židle s vysokým opěradlem vyrobené s nebo bez područky, jednoduché, ale ostré linie. Přizpůsobitelné barvy a klasické tvary pro pohodlný a funkční kus nábytku.

Pohodlné a funkční židle ideální pro jakýkoli typ jídelny. Kromě toho jsou všechny výrobky vynikající kvality a provedení, vyrobené z lehkých a odolných materiálů.
Objevte naše nabídky a nakupujte židle online do svého obývacího pokoje nebo kuchyně!