Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Nízké a Vysoké Zahradní Konferenční Stolky Moderního Designu - Vyrobené v Itálii

Vysoké a nízké venkovní stoly na zahradu nebo do baru s moderním italským designem s jemnými materiály Made in Italy.

Léto se blíží, můžete si začít vychutnávat vaši zahradu popíjením dobrého nápoje a čtení knihy. Neodmyslitelným prvkem tohoto idylického obrazu je zahradní stolek. Základní nábytek také pozvat své přátele k pití nebo jíst něco ve vaší zahradě.

Objekt tohoto nábytku nedává vašemu venkovnímu prostředí jedinečný a moderní styl, ale přispěje k dosažení příjemného prostředí. Moderní nebo klasický styl nezáleží, nejdůležitější je, že použité materiály by měly být odolné. V této sekci Vám nabízíme širší výběr: různé druhy dřeva, jako je teak, sklo včetně skleněných vláken, které dodá vaší zahradě nebo hliníku elegantní vzhled a vytvoří tak půvabnou atmosféru. Máme také úsporný prostor pro stolky, který můžete po použití stohovat.

Pro aktivity, jako jsou bary a restaurace, které mají venkovní prostor, máme široký výběr vysokých stolů, které lze kombinovat s venkovními stoličkami nebo nízkých stolů, které lze kombinovat s venkovními křesly. Ideální pohodlí a styl pro každé prostředí.

Všechny produkty jsou výsledkem pozorného výběru provedeného našimi zaměstnanci, naváděcí linky, které sledujeme během výběru, jsou vždy kvalita, inovace, design a samozřejmě vyrobené v Itálii! Mezi značky najdete: Talenti, Vondom, MyyourViadurini in the Garden.