Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Zahradní Konferenční Stolky Moderního Designu - Made in Italy

Venkovní konferenční stolky a stoly do zahrady s moderním italským designem s jemnými luxusními materiály Made in Italy.

Léto se blíží, můžete si začít vychutnávat vaši zahradu popíjením dobrého nápoje a čtení knihy. Neodmyslitelným prvkem tohoto idylického obrazu je zahradní stolek. Základní nábytek také pozvat své přátele k pití nebo jíst něco ve vaší zahradě.

Objekt tohoto nábytku nedává vašemu venkovnímu prostředí jedinečný a moderní styl, ale přispěje k dosažení příjemného prostředí. Moderní nebo klasický styl nezáleží, nejdůležitější je, že použité materiály by měly být odolné. V této sekci Vám nabízíme širší výběr: různé druhy dřeva, jako je teak, sklo včetně skleněných vláken, které dodá vaší zahradě nebo hliníku elegantní vzhled a vytvoří tak půvabnou atmosféru. Máme také úsporný prostor pro stolky, který můžete po použití stohovat.

Všechny produkty jsou výsledkem pozorného výběru provedeného našimi zaměstnanci, naváděcí linky, které sledujeme během výběru, jsou vždy kvalita, inovace, design a samozřejmě vyrobené v Itálii!
Mezi značky najdete: Talenti, Vondom, Myyour a Sbírky Viadurini in the Garden.