Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Rozkládací Konzolové Stoly Moderního nebo Klasického Stylu - Luxusní Made in Italy

Rozšiřitelné konzole v moderním nebo klasickém stylu: dřevo, ocel a kámen.

Perfektní nábytek pro ty, kteří rádi optimalizují prostor. Kus nábytku, který lze v několika jednoduchých krocích přeměnit z ozdobné konzole a vyprázdní kapsy na výsuvný stůl, který organizuje večeře a aperitivy s přáteli.

Náš výběr zaměstnanců pro vás jen to nejlepší z designu, vždy se snažíme kombinovat vysokou kvalitu Made in Italy s inovativním a originálním stylem.
Zde navržené tabulky konzolí jsou ideální pro zdobení vašeho domova jakéhokoli stylu, který jste si vybrali. Klasické a hranaté čáry pro dřevěné konzolové stoly natřené bílou barvou, ale také odvážnější linie v končetinách, které se kříží, což vytváří pohybový efekt pro moderní konzolové stoly, v tomto případě za použití materiálů jako je ocel.

Objevte naše návrhy v našem online katalogu a vyberte si rozšiřitelnou konzoli, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám. V případě jakýchkoli objasnění nebo informací vám rádi pomůžeme a pomůžeme během celého procesu nákupu. Neváhejte nás kontaktovat na naší e-mailové adrese, v příslušném chatu nebo telefonicky.