Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Jídelní Stoly, Kuchyně a Obývací Pokoje - Obdélníkové, Čtvercové a Kulaté

Designové stoly pro obývací pokoj a kuchyň na míru, italský design.

Stůl je nepochybně hlavním kusem nábytku v jídelně.
V našem internetovém obchodě najdete širokou škálu jídelních stolů ze skla, keramiky, dřeva, železa, oceli, kamene a mramoru. Vyznačuje se moderním, klasickým a vždy originálním designem.
Tvary, které navrhujeme, patří mezi nejrůznější, ale určitě najdete i klasiku: obdélníkový stůl, čtvercový stůl, kulatý stůl.

Jak si vybrat stůl pro domácnost - Mini Guide:

Dřevěné jídelní stoly jsou velmi oblíbené pro přívětivou estetiku, která komunikuje, a pro trvanlivost materiálu.
Dřevo může být různých typů; v závislosti na stromu, ze kterého pocházejí, se nazývají „esence“. Nejprve to lze rozdělit do dvou hlavních kategorií:
  • tvrdá jako hruška, dub, ořech, zimostráz, třešeň
  • něžné jako jedle, lípa, topol, borovice

Masivní dřevo je tzv. „Masivní dřevo“ cenné a exkluzivní, protože se získává přímo z kmene stromu. Navíc je jedinečný, protože kusy, ve kterých se pracuje, nepředstavují řešení kontinuity. Pevný dřevěný stůl je však kombinován s ošuntělým elegantním a rustikálním prostředím, ale také moderní, aby dodal obývacímu pokoji teplejší dotek.

Skleněný jídelní stůl je ideálním řešením pro ty, kteří hledají kultivovanost a modernost. Konstrukce stacionárního nebo obdélníkového skleněného stolu dává podstatu průmyslovému a současnému prostředí. Krása skleněného stolu spočívá v tom, že díky své průhlednosti dává více světla okolnímu prostředí a díky účinkům odrazů a kontrastů světla vytváří větší prostor.

Místo inovativního řešení si můžete vybrat keramický jídelní stůl. Elegantní, ale snadno se čistí. Realizace regálů těchto stolů vyžaduje použití high-tech keramických materiálů, které hlavní italští a evropští výrobci nazývají různými způsoby: sklokeramika, superceramic, Cristalceramica, Laminam® atd.

Kámen nebo mramorový stůl je kus nábytku, který dává domu určitý význam. Materiály se získávají hlavně z lomů na italském území; zpracování až do kompozice následují odborní řemeslníci v oboru, pro ty, kteří milují kvalitní kvalitní stoly.

Stoly ze železa nebo oceli odkazují na tento modernější styl, kde se linie mění z lineárních na zakřivené a také plynou do motivů základen, vše s jedinečným italským stylem a designem. Materiály jsou certifikované a odolné.

Můžete si také objednat přizpůsobené tabulky pro všechny vaše potřeby.
V případě jakýchkoli pochybností nebo personalizované nabídky nás neváhejte kontaktovat. Naši zaměstnanci vám rádi poradí s nákupem vašeho italského designového jídelního stolu.