Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Stojany na Kabáty a Háčky na Kabáty - Nástěnné - Vyrobené v Itálii

Italský designový věšák na šaty a věšák na kabáty pro vybavení vašeho domova v nejlepším a moderním stylu.

Užitečný a funkční kus nábytku používaný k zavěšení bund a kabátů. Obvykle se nachází vedle vchodu, ale lze jej také umístit do místností. Je proto důležité, aby se jednalo o krásný a originální designový nábytek.

V našem online katalogu najdete jak designové kabátové stojany, ideální pro ty, kteří mají dostatek místa, tak háčky na kabát na zeď, nejlepší volba pro ty, kteří mají prázdnou zeď u vchodu. Klíčová slova pro tuto kategorii jsou moderní design a funkčnost. Vaše každá potřeba bude uspokojena, originální tvary a elegantní lemované kabátovými stojany, které připomínají malé stromy. A pro ty, kteří se nechtějí vzdát originality, najdete moderní kabátové stojany s nejextravantnějšími tvary podepsanými významnou italskou značkou.

Zaměstnanci společnosti Viadurini pečlivě vybírají produkty, které jsou nabízeny našim zákazníkům. To zaručuje, že výrobek má vždy kvalitu. V případě pochybností nebo potřebu, aby byl váš nákup online rychlý a snadný, vám zůstaneme k dispozici. Můžete nás kontaktovat na naší e-mailové adrese, na telefonním čísle, které najdete na webových stránkách nebo v příslušném chatu. Tým odborníků vám rád pomůže.