Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Elektrické Designérské Radiátory - Vysoká Kvalita Made in Italy

Elektrické radiátory svislého nebo vodorovného provedení z mosazi, oceli nebo skla o výkonu 500 až 1500 w

Nástěnné elektrické radiátory nebo ohřívače ručníků v případě modelů do koupelny jsou k dispozici s programovatelným termostatem nebo s termo-omezeným elektrickým odporovým výkonem ve wattech odlišných podle velikosti a velikosti.

Na Viadurini najdete nabídky na mnoha modelech elektrických radiátory s nízkou spotřebou a kolejnic na ručníky nejprestižnějších značek, jako jsou Scirocco a Xò od Metalform. Barevná, nebo chromovaná ocel, uspokojí všechny vaše potřeby. Světlé barvy, jako je oranžová pro ty, kteří milují moderní design, radiátory z tvrzeného skla a dřeva pro ty, kteří dávají přednost eleganci a klasickému stylu ve svém obývacím pokoji. Kromě toho lze některé modely přizpůsobit nejen co do velikosti, ale také podle čelního obrazu vyhřívané kolejnice na ručníky.

Vyberte si model, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. A v případě pochybností nebo potřeb nás neváhejte kontaktovat. Naši zaměstnanci vám rádi pomohou a zodpoví vaše dotazy týkající se našich produktů. Najdete nás na naší e-mailové adrese nebo v chatu na našem webu.