Made in Italy

5barová ocelová elektrická sálavá deska do 1000 W - řeka

  • Made in Italy
  • Kód: RIVERSINGLEELEC
Kč 108351,60 Kč 135439,63 -20%
Materiál uhlíková ocel
Opatření Termostat H 1815 + 110 x L 503 x Inter. 1760 mm x výkon w 1000
Dodací lhůty 4 týdny pro bílou - 5 týdnů pro barevnou

Vertikální elektrický designový radiátor z oceli pro moderní a vyrobený v Itálii, obývacím pokoji nebo koupelně.

Tato elektrická sálavá deska má moderní design s vlnitým, zdánlivě pohyblivým povrchem pro autentické koncepty v prostředí.
Jedná se o radiátor z uhlíkové oceli vhodný pro moderní prostředí, vyrobený výhradně v Itálii . Hodnota radiátoru je dána hodnotami, jako je celková kvalita, servis na nejvyšší úrovni, výzkum vždy inovativního, ale funkčního designu a ohled na životní prostředí. nejen při vývoji produktů s nízkým dopadem na životní prostředí, ale také ve fázi výroby.

Rozměry:
  • V 1815 x L 503 x Inter. 1760 mm x Výtěžek 1000;
K výšce je třeba připočítat 110 mm termostat. Bílá termostatická skříň jako standard pro bílé radiátory; chrom pro barevné radiátory a povrchy z nerezové oceli. Jednofázový napájecí zdroj 230 V.
Možnost výběru mezi 3 nebo 7 pruhy nebo vytvoření přizpůsobené šířky. K dispozici v různých provedeních kromě těch, které jsou k dispozici v rozevírací nabídce; Zjistěte to vyplněním formuláře pro informace nebo bezplatnou cenovou nabídku.
Produkt vyniká nízkou tepelnou setrvačností a schopností vysokého sálavého tepla , což zaručuje určitou flexibilitu při řízení požadovaného klimatu.
Postupné uvolňování tepla dále pokračuje i po vypnutí systému, což zajišťuje klima pohody a dlouhodobé udržování teploty.

Součástí dodávky je elektrický odpor s infračerveným paprskem vybavený standardním dálkovým ovládáním, kabel o délce 1 200 mm se zástrčkou Schuko a doplněk glykolu, který se používá jako nemrznoucí směs a inhibitor rzi pro ochranu systému.
Na vyžádání je k dispozici digitální elektrický odpor a odporový kryt ve stejné povrchové úpravě jako radiátor.
K dispozici je také verze s hydraulickou nebo smíšenou instalací chladiče. Kontaktujte nás pro cenovou nabídku.

Poznámka: Tyč na ručníky, která rozšiřuje šířku radiátoru o 18 mm, je také k dispozici na vyžádání, není zahrnuta v ceně.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro