Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Designové Barové Stoličky - Relax a Pohodlí pro Made in Italy Místní

Navrhněte stoličky pro bar nebo hospodu, italský styl pro ergonomická sedadla ve dřevě, kůži nebo kovu.

Designové stoličky jsou okouzlující, univerzální a funkční; originální a moderní vybavení doplňků pro prostředí, které je pečováno v každém detailu!
Moderní a barevné designové stoličky, nízké nebo vysoké, jsou nezbytnými doplňky! Užitečné v rohu baru, ale nejen, jsou praktické pro každou místnost v domě.

Pro ty, kteří se rozhodli používat v baru a mají moderní styl, se doporučují černé a bílé dřevěné stoličky nebo modely vyvinuté z materiálů, které vytvářejí atraktivní linie, jako je ocel a průhledný polykarbonát. Pro ty, kteří si chtějí dovolit dotek originality do své kuchyně nebo baru, si mohou vybrat mezi modely kolekce Viadurini Living Collection s kovovým rámem a chromovým povrchem. K dispozici v mnoha barvách.

Venkovní stoličky Myyour a Slide mají svěží a živý design v odstínech bílé a černé. Díky těmto moderním a všestranným nábytkovým výrobkům bude váš interiér jistě ozdoben. Užitečné jako jednoduchá sedadla na terasu nebo jako malá dekorativní police pro vaše zahradní nářadí.

V našem internetovém obchodě si vyberte s designovými modely stoliček, které se vám nejvíce líbí a nejlépe odpovídají vašemu domovu. Naši zaměstnanci jsou vám k dispozici k získání dalších informací nebo pomoci při nákupu.