Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

Pouliční lampa, moderní a klasický design

Mezi různými venkovními světly, které nabízíme na vašich stránkách, není nedostatek pouliční lampa.
Jsou ideální pro soukromé i smluvní prostory a byli pečlivě vybráni našimi pracovníky, aby vám nabídli jen to nejlepší z italského designu.

Použité materiály jsou vynikající kvality, aby byla zajištěna dobrá životnost v průběhu času. Můžete si vybrat mezi venkovními sloupky lamp, bez pohonu z mosazi a bílého skla, aby bylo osvětlení vaší zahrady ve stylu vintage. Jednoduché tvary, které připomínají majáky mořských přístavů.
Vzpomínky na nábřeží jsou také k dispozici pro měděné sloupky nebo ocelové signální desky Aldo Bernardi, které jsou k dispozici v různých velikostech as různými přípojkami žárovek.
Pro ty, kteří preferují jednodušší a lineárnější tvary, si můžete vybrat betonové zahradní sloupky s klasickým válcovým nebo houbovým tvarem.

Objevte celý online katalog a vyberte si nejvhodnější osvětlení pro váš soukromý nebo smluvní venkovní prostor. Jedinečný a speciální design určený výhradně pro vás.
V případě dotazů nebo vysvětlení nás prosím kontaktujte na naší e-mailové adrese nebo prostřednictvím příslušného chatu. Náš personál vám zodpoví všechny vaše dota

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie