Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

Moderní pohovky, design pro váš obývací pokoj nejlepší v Itálii

V této sekci Vám nabízíme nejlepší moderní pohovky pro váš obývací pokoj. Různé velikosti, barvy a povrchové úpravy lépe přizpůsobí styl vašeho domova.
Pohovka, nesporný král obývacího pokoje v každém domě. Kousek nábytku, kde si můžete odpočinout po dlouhém dni v práci nebo sbírat přátele, abyste viděli film, který jste si právě koupili na DVD.

Pro ty, kteří milují pohovku, která se přizpůsobuje měnícím se potřebám, navrhujeme modulární pohovky My Home v řadě nebo s rohem. Maximální pohodlí a měkkost na útulných sedácích.
Namísto klasičtějšího tvaru jsou kožené nebo látkové sedací soupravy, které Grilli podepsal se starožitným růžovým nebo zeleným odstínem. Nádherná dřevěná konstrukce s elegancí a rafinovaností.

Na druhou stranu, pokud jste fanouškem modernosti a chcete vybavit svůj obývací prostor velmi originální pohovkou, podívejte se na "Moon" houpací pohovku z materiálu Adamantx s nastavitelnou dvojitou barvou sedadla, abyste cítili emoce pocit na Měsíci.
Zvláštní zmínka se týká také sedacích souprav z průhledného nebo uzeného plexiskla kolekce Viadurini Living Collection, ve které materiál zřejmě reprodukuje záhyby látky.

Na co čekáš? Přijďte si vybrat pohovku, která nejlépe vyhovuje vaší osobnosti, vaše přání bude splněno!

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie