Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Moderní pohovky, design pro váš obývací pokoj nejlepší v Itálii

Moderní designové pohovky z kůže nebo odnímatelné textilie 100% vyrobené v Itálii: luxusní obývací pokoj.

V této sekci Vám nabízíme nejlepší moderní pohovky pro váš obývací pokoj. Různé velikosti, barvy a povrchové úpravy lépe přizpůsobí styl vašeho domova.
Pohovka, nesporný král obývacího pokoje v každém domě. Kousek nábytku, kde si můžete odpočinout po dlouhém dni v práci nebo sbírat přátele, abyste viděli film, který jste si právě koupili na DVD.

Pro ty, kteří milují pohovku, která se přizpůsobuje měnícím se potřebám, navrhujeme modulární pohovky My Home v řadě nebo s rohem. Maximální pohodlí a měkkost na útulných sedácích.
Namísto klasičtějšího tvaru jsou kožené nebo látkové sedací soupravy, které Grilli podepsal se starožitným růžovým nebo zeleným odstínem. Nádherná dřevěná konstrukce s elegancí a rafinovaností.

Na druhou stranu, pokud jste fanouškem modernosti a chcete vybavit svůj obývací prostor velmi originální pohovkou, podívejte se na houpací pohovku z materiálu Solid Surface s nastavitelnou dvojitou barvou sedadla, abyste cítili emoce pocit na Měsíci.
Zvláštní zmínka se týká také sedacích souprav z průhledného nebo uzeného plexiskla kolekce Viadurini Living, ve které materiál zřejmě reprodukuje záhyby látky.

Na co čekáš? Přijďte si vybrat pohovku, která nejlépe vyhovuje vaší osobnosti, vaše přání bude splněno!