Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Zahradní Křesla Moderního Designu pro Vaše Venkovní Použití

Venkovní křesla pro terasu nebo zahradu pro chvíle odpočinku s italským designem: ocel, teakové dřevo nebo polyethylen.

Nábytek, který si nesmíte nechat ujít ve svém venkovním prostoru, je okouzlující zahradní křesla, která vám poskytnou sladké chvíle relaxace v kombinaci se zahradními pohovkami. Objevte nejlepší nabídky, které jsme pro vás vybrali!

Pro splnění všech vašich potřeb a vkusu najdete zahradní křesla z různých materiálů. Pro ty, kteří milují klasický styl, máme křesla s teakovou konstrukcí v klasické nebo houpací verzi.
Pokud chcete vytvořit a modernější prostředí, mysleli jsme na křesla s ocelovou konstrukcí nebo s polyethylenem. Podívejte se na modely Vondom které dodají vaší zahradě nádech barvy.

A konečně, abychom se zbavili klasického konceptu křesla, navrhujeme židle Sacco modelu od společnosti Talenti v jednoduché nebo dvojité verzi, lehké a pohodlné. K dispozici v různých barvách dávají originální dotek vaší zahradě. Nechte se dobýt touhou opustit svou měkkost.
Máte-li bazén a máte rádi slunění na vodě, tady jsou plovoucí křesla navržená Trona. K dispozici s dvojitým sedadlem nebo s jedním sedadlem. Budou vás dobýt svým moderním designem vyrobeným v Itálii!