Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Sprchová Vanička v Pryskyřici, Keramice a Skle - Obdélníkové a Čtvercové

Sprchové vaničky na míru z pryskyřice, keramiky, skla a kameniny s designem vyrobené v Itálii

Design a kvalita , to jsou skvělé vlastnosti na základně  sprchových vaniček navržených společností Viadurini, sprchové vaničky jsou důležitým prvkem v našich koupelnách. Z různých materiálů, tvarů a velikostí představují nejlepší řešení pro sprchu s moderním a vždy aktuálním designem, který je ideální pro kombinaci s různými boxy.

Najdete různé typy sprchových vaniček ve velikostech a materiálech, jako jsou: pryskyřice, keramika, sklo a gress. Výběr materiálu je důležitý, ale je třeba vzít v úvahu také funkčnost a prostor.

Každý materiál má své výhody:
  • Keramický , klasika, odolné a snadno se čistí.
  • Pak je tu kamenina , velmi lehká, neklouzavá a snadno se instaluje.
  • Na druhé straně pro každé řešení existují sprchové vaničky z pryskyřice, ultratenké a dostupné v různých barvách a povrchových úpravách, jejich nejlepším rysem je, že jsou vyráběny na míru a lze je libovolně řezat, takže jsou vhodné pro každý sprchový box.
Obdélníkové, čtvercové nebo půlkruhové sprchové vaničky, sprchové vaničky mohou být také v jedné rovině s podlahou. Ty, na rozdíl od klasické sprchové vaničky, která vytváří schod, lze instalovat přímo na podlahové trámy. Tímto způsobem se vytvoří přístupové řešení od podlahy k podlaze, které nevyžaduje žádné umístění na upevňovacích rámech.

V případě jakýchkoli dotazů nebo pochybností kontaktujte náš zákaznický servis Help Desk, rádi zodpovíme všechny vaše potřeby.