Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Bezorgservice op de vloer en montage beschikbaar in heel Tsjechië
  • 0
  • 0

Elektrické a Hydraulické Radiátory se Zrcadlem Designu

Elektrické zrcadlové radiátory ve skle, elektrické i hydraulické, s výkonem od 500 do 1 000 w

Elegantní dárek pro váš domov. Modely vybrané našimi pracovníky jsou jak s teplou vodou, tak s elektrickou, aby vyhovovaly vašim potřebám.

Vertikální zrcadlové radiátory jsou nejnovějším trendem v oblasti designového radiátoru. Na rozdíl od objemných tradičních radiátorů z oceli mají omezené celkové rozměry (maximálně 6 cm od stěny). Vyznačují se také svým čistým, minimalistickým stylem a silným vizuálním působením: skutečným nábytkem, díky němuž bude váš obývací pokoj i vaše koupelna jedinečný.
Tyto radiátory jsou složeny výhradně ze skla a hliníku a mají velmi vysokou odolnost vůči korozivním látkám. Všechny chromatické povrchové úpravy jsou fixovány postupem vaření 650 stupňů, což zaručuje jeho odolnost a chromatickou stálost v průběhu času.

Vyberte si pro svůj domov nebo čekárnu vaší kanceláře zrcadlo chladiče, které dodá vašim prostorům jedinečnou eleganci.
Naši zaměstnanci jsou vám k dispozici, aby vám poskytli více informací a pomohli vám při nákupu a odpověděli na vaše dotazy ohledně našich produktů.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie