Oválné Jídelní Stoly Rozšiřitelné a Pevné

Oválné stoly z kolekce Viadurini Living se vyznačují spojením elegance a funkčnosti. Naše pevné a prodloužené oválné jídelní stoly jsou ideálním řešením, pokud si chcete zařídit jídelnu, ale i jakýkoli jiný prostor, po kterém toužíte.
Tyto stoly mají velkou univerzálnost díky oválným tvarům desky stolu. Jsou ideální pro rodinné večeře, večírky a pracovní schůzky díky snadnému mechanismu, který umožňuje snadné roztažení stolu.
Tyto stoly vyrobené z vysoce kvalitních materiálů, jako je dřevo, keramika a mramor, jsou symbolem luxusu a pohodlí Made in Italy.
69 Produkty
Stránka 1 z 3

Oválné stoly; Italský moderní design

Pokud vás už omrzely obvyklé obdélníkové stoly a hledáte něco, co vystihne vaši osobnost a sofistikovaný styl, jste na správném místě. Naše pevné oválné stoly a prodloužené oválné stoly představují maximální vyjádření italského designu a vysoce kvalitního řemeslného zpracování.
Společnost Viadurini provedla velmi pečlivý výběr, aby zákazníkům nabídla produkty vyrobené z těch nejvzácnějších materiálů. Z přesného výběru surovin je možné dosáhnout pevných a odolných stolů.
Stoly, které tvoří tuto sekci, jsou vytvořeny a navrženy z různých materiálů, aby lépe vyhovovaly různým potřebám a stylům nábytku.

Oválné dřevěné stoly

Pro ty, kteří milují klasický design, jsou naše dřevěné stoly s oválným tvarem skutečnou poctou italskému řemeslu. Každé zrnko vypráví příběh, díky čemuž je váš stůl jedinečný.

Oválné skleněné stoly

Naopak, pokud chcete moderní, čistý vzhled, je pro vás tvrzené sklo tou správnou volbou. Kromě toho, že skleněné stoly působí esteticky a dodávají pocit lehkosti místnosti, ve které jsou umístěny, jsou také odolné proti poškrábání a snadno se čistí.

Oválné stoly z mramoru

Dalším extrémně trendy materiálem při výrobě hoblíků u oválných stolů je mramor. Mramorový stůl, který je symbolem luxusu a elegance, je ideální pro doplnění luxusu do prostředí. Každý kus je pečlivě vybírán, aby byla zajištěna ta nejlepší kvalita.

Oválné jídelní stoly

Jednou z největších výhod, která nutí ke koupi oválného stolu, je bezesporu jejich neuvěřitelná univerzálnost v přizpůsobení se různým prostorům. Tyto stoly jsou umístěny bez námahy ve velkých i malých jídelnách a díky oválnému tvaru jejich rovin umožňují přirozenější proudění kolem stolu, takže každé jídlo je intimnější. Navíc na rozdíl od obdélníkových stolů nemají oválné stoly ostré rohy, což znamená, že můžete maximálně využít kapacitu sedadel a stát se hvězdným kusem nábytku pro rodinné večeře, drinky s přáteli nebo obchodní jednání.

Rozkládací oválné stoly

Viadurini doporučuje těm, kteří mají omezený prostor, ale rádi organizují obědy a večeře doma, oválný rozkládací stůl. Několika jednoduchými pohyby můžete stůl rozšířit tak, aby vyhovoval vašim hostům, aniž byste museli obětovat styl nebo funkčnost. Prozkoumejte naši kolekci oválných stolů a najděte ten ideální pro vás. Život je totiž příliš krátký na to, abyste si vybavili svůj domov méně než tím nejlepším. Ať jste kdekoli, přivezeme kousek Itálie přímo k vám domů.
Email Newsletter
Newsletter