Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Ohřívač Ručníků Elektrické nebo Hydraulické Made in Italy - Koupelnové Radiátory

Elektrická nebo hydraulická vyhřívaná věšák na ručníky do koupelny s moderním designem

V této sekci najdete široký výběr modelů, které vám umožní najít příslušenství radiátorů, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám.
Nejprve tvary, které se dokonale ožení s jakýmkoli typem  koupelnového nábytku: můžete si vybrat klasický design vyhřívačů ručníkůrovnou trubicí, které se snadno přizpůsobí standardním koupelnám; pokud na druhou stranu potřebujete vybavit modernější koupelnu, najdete modely s více čtvercovými tvary, zvláště vhodné, pokud je architektonický styl prostředí obzvláště přísný a zároveň elegantní.
Pokud dáváte přednost více styl designu, můžete se rozhodnout pro modely zahřívačů ručníků s trubkami se špičkou.Pokud jde o barvy, najdete kromě klasického kovu také matné nebo lesklé černé radiátory, ale také nápaditější barvy.
Prodejní modely jsou ideální pro každou koupelnu, ale v závislosti na potřebách mohou být použity i v jiných místnostech domu, jako je kuchyň, obývací pokoj nebo obývací pokoj.

Chcete-li zvolit ohřívač ručníků, vyhodnoťte druh provozu: elektrický nebo hydraulický. Elektrický vyhřívaný věšák na ručníky  je určen pro ty koupelny, kde topení je nedostatečná, a to natolik, že by měla být integrována. Vše, co potřebujete, je síťová zásuvka. Tento typ koupelnového ručníku je teplejší a nevyžaduje žádný zásah instalatéra.Pokud jste naopak nastavili speciální systém, rozhodněte se pro ohřívač hydraulických ručníků. Tyto radiátory jsou známé jako  zahřívače ručníků a to je způsobeno tím, že jejich konstrukce je určena pro zavěšení a zahřívání ručníků. Dá se říci, že každý ohřívač ručníků je designový radiátor. Důvod je jednoduchý: každá z nich má elegantní estetický a atraktivní design a je připravena dokončit prostředí přizpůsobením svého stylu.