Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Bezorgservice op de vloer en montage beschikbaar in heel Tsjechië
  • 0
  • 0

Biokrby Zapuštěné Navrženo a Vyrobeno v Itálii

Bioethanol krby zapuštěné pro kvalitní design a luxus v moderním domě

Výhodou těchto typů krbů je jejich snadná instalace a praktické použití, ve skutečnosti nevyžadují údržbu a mohou být umístěny kdekoli v domácnosti, protože nevyžadují kouřové nebo energetické systémy.

S bioethanol krby zapuštěné, kterou nabízí Viadurini, můžete jednoduše a pohodlně zcela revolucionizovat vzhled stěn vašeho domova.
Vyberte si zapuštěný krb s rámem z nerezové oceli, aby měl elegantní design ve vašem obývacím pokoji.
Pro ty, kteří dávají přednost jednoduchému a minimálnímu stylu, je zde neprůhledný černý krb s ochranným sklem a aromaterapeutickým podnosem. Voňavý způsob, jak potěšit večery ve společnosti přátel. Všechny výrobky jsou vyráběny z vysoce kvalitního materiálu a jsou vyráběny v Itálii.

Kontaktujte nás na naší e-mailové adrese a v našem chatu a získejte více informací o provozu krbů na bioethanol. Náš personál vám rád pomůže s výběrem modelu, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Můžete nás kontaktovat e-mailem, na našem pevném čísle nebo v příslušném chatu.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie