Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Stoly Výsuvná moderní design nebo klasický v nabídce

Rozkládací designové stoly pro jídelnu a obývací pokoj, ze dřeva, oceli nebo skla.

Tyto moderní Rozkládací jídelní stoly , uvedená v této části našeho on-line katalogu, mají tu výhodu, zabírají méně místa a prodloužení v případě potřeby k hostiteli nádherné večeře s přáteli. A pokud chcete sladit také některé zajímavé židle, nezapomeňte navštívit sekci našeho katalogu věnovanou jim.

Mezi naše návrhy jsou: dřevěné Rozkládací jídelní stoly s čtvercovým , oválným nebo obdélníkovým tvarem nastavitelné v šíři až 3 metry, které jsou dostupné v různých velikostech s nohou z oceli a dřeva; keramický rozkládací jídelní stůl inovativní materiál používaný při výrobě jídelních stolů, který dodává nádech nadčasové elegance;rozkládací skleněné jídelní stoly , dostupné ve verzi s průhlednou skleněnou deskou, černým sklem nebo neprůhledným a tvrzeným bílým sklem; nerezový jídelní stůl pro ty, kteří milují jednoduchý a lineární styl a konečně rozkládací mramorový jídelní stůl pro ty, kteří milují kámen a chtějí si svůj obývací pokoj zařídit luxusním stolem. Klíčem k těmto roztahovacím jídelním stolům jsou vysoce kvalitní materiály a italský design.

Vyberte si model moderního rozkládacího jídelního stolu vhodného pro styl vašeho obývacího pokoje. A pokud potřebujete radu nebo více informací, kontaktujte nás. Naši pracovníci vám rádi pomohou během procesu nákupu a zodpoví vaše dotazy.