Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Bezorgservice op de vloer en montage beschikbaar in heel Tsjechië
  • 0
  • 0

Venkovní lucerna, mosaz a vinobraní lucerna

Venkovní lucerny pro váš zahradní design, vintage, moderní nebo klasické.

Vyznačují se moderním designem a jsou ideální pro ty, kteří chtějí v letních večerech dodat exteriéru svého domova nádech elegance.

Mezi naše návrhy na zahradní lucerny s jednoduchým a nezbytným designem najdete podlahové lucerny, které jsou ideální pro umístění na vchodu nebo na trávníku, nástěnné svítilny nebo závěsné lucerny pro ty, kteří preferují světlo přicházející shora.
Použité materiály jsou vysoce kvalitní, železo a mosaz konstrukce obklopují průhledné skleněné stěny, ze kterých může světlo svíčky filtrovat a vytvářet nádherné atmosféry.
Slavná italská značka Il Fanale vypálí tyto výrobky vyrobené v Itálii, které vám umožní dát vašim venkovním prostorům nádech vintage stylu.

Náš personál je Vám k dispozici, aby vám odpověděl na vaše dotazy a pomohl vám vybrat nábytek pro vaši zahradu. Obraťte se na nás prostřednictvím formátů v produktových listech, prostřednictvím naší e-mailové adresy, telefonicky nebo nám napište do příslušného chatu na našich stránkách. Rádi vám pomůžeme při online nákupu.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie