Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Světlý Nábytek - Italský Design

LED světelné vázy, které jasně zdobí bazén, zahradu nebo exteriér vašeho domova luxusem Made in Italy.

V této sekci našeho online katalogu vám chceme nabídnout řadu světlý nábytek pro vytvoření skutečných speciálních efektů, které dají tomuto dotyku téměř z "okouzlující zahrady" pohádek.

Venkovní nábytek, který během dne má podobu klikatých sedadel, lineárních a minimálních stolů, bílo-bílé vázy, lampy a sochy. Všechny tyto předměty nábytku ve večerních hodinách, kdy slunce zapadá, se proměňují v krásné šumivé body, které osvětlují vaši zahradu nebo bazén.
Nejen estetika a originalita: zázrak světlého zahradního nábytku je spojen s jejich funkčností, protože jsou vyrobeny z materiálů odolných vůči prvkům a nejnepříznivějším povětrnostním podmínkám.
Praktickým příkladem jsou krásné vázy LED, které jsou k dispozici v mnoha různých velikostech a tvarech. Vázy schopné vytvořit mimořádně homogenní světelné efekty v bílé i vícebarevné. Ale není to jen estetika a design. Tyto světlé venkovní vázy v pestrobarevné verzi také nabízejí veškerou psychofyzickou pohodu chromoterapie, opírající se o známé terapeutické vlastnosti barev.

Hledáte venkovní dekorativní světla s nejmodernějšími tvary? Pokud hledáte něco silnějšího a velkolepějšího charakteru, pak vás kolekce značky Myyour osvětlení nezklame! Baby Love růže ve tvaru plovoucí lampy, obří Tulip lampy a ženský silhoutte jako Penelope, nápadité židle, elegantní a pohodlné dítě sloni, že dospělí a děti nebudou schopni odolat, jsou jen některé z designových předmětů navržených italské značky Myyour, vyrobený se speciální polyethylenovou syntézou zvanou Poleasy®.

S několika světlými prvky vybavení můžete svou zahradu učinit jedinečnou a speciální večer a v noci.