Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

Hrnce a světlé vybavení pro zahradu a externí

V zahradě oživena s nábytkem, vázy a vnější světlých barvách nabízí real speciální efekty, které poskytují, že dotykové téměř „magické“ pohádkové zahradě.
Venkovní nábytek ten den vzít na sebe formy klikatý sezení, lineární a minimalistické stoly, vázy čistě bílá, lampy a sochy. Všechny tyto zařízení ve večerních hodinách, při západu slunce, se stávají krásné šumivé body světla, které osvětlují zahradu, bazén, veranda.

Nejen estetika a originalita: zázrak světlé dekorem je v kombinaci s jejich schopností, protože jsou vyrobeny z materiálů odolných vůči povětrnostním vlivům a další nepříznivého počasí.

Právě tak málo, aby to bylo ještě krásnější a módní vaší zahrady, a to zejména v noci.

Chcete-li dát praktický příklad, kolekce Evolution Light s těmi nejkrásnějšími Nicoli vázy , italská značka, která nabízí celou řadu řešení pro rostliny a květiny, a jehož katalog obsahuje některé krásné LED světelné hrnce přicházejí v mnoha různých velikostech a tvarech. Hrnce schopen vytvořit mimořádně homogenní světelné efekty a to jak v bílé barvě, což vícebarevné. Ale to není jen estetický fakt se světlem a designu. Ty Outdoor světlý váza vícebarevné provedení, ale také nabízejí veškeré duševní a fyzické zdraví barevné terapie, se spoléhat přímo na známé léčebné vlastnosti barev.

Ale pokud to není loď, aby se pokusili zářit váš odpočinek a úhel požitek, se můžete zaměřit na světelných koulí okrasnou zahradou, upřímný jasné míče, které lze definovat cestu k bráně domu, nebo můžete světlo okouzlení okraji svého pool, tak, aby půlnoci koupelny úchvatný zážitek.

Možná si myslíte, že kuličky nejsou vhodné pro váš vkus? Pak možná se vám bude líbit více jasné kostky mohou být použity samostatně nebo lze stohovat společně vytvořit fantazijní lineární nebo úhlové kompozic.

Podívejte se na zářivě zdobí nejsofistikovanějších forem? Pokud chcete něco z nejsilnějších osobností a efektní, pak sbírka značky Myyour osvětlení nezklame! Lampy plovoucí jasný dítě Láska růže ve tvaru obří lampy Tulip a ženská silueta jako Penelope, nápadité sessions jako Tino, útulné a pohodlné slony na kterém dospělí i děti nemohou odolat, jsou jen některé z objektů designových navržených italské značky Myyour , vyrobený speciální syntézy polyethylenu s názvem Poleasy®.

S několika málo prvků světelného designu si můžete vytvořit jedinečné a zvláštní svou zahradu ve večerních hodinách av noci.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a soubory cookie